Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Vreau sa o vand ca nu stiu sa cant

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
bebe24ef

bebe24ef

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 27.02.2011
Salut lume...am primit si eu decurand un cadou ciudat..O chitara electronica Ibanez Gio N427 cu tot cu amplificator Ibanez GTA15R,o sumedenie de cabluri si mufe,coarde de rezerva,husa originala....Zic ca e ciudat cadoul deoarece eu nu stiu nici macar notele daramite sa mai cant la ea...Mi-a aratat o cunostinta cate ceva dar sincer nu ma simt atras...Ideea e ca decat sa o tin sa adune praf mai bine o vand...Am pus cateva anunturi pe diverse site-uri dar nimic si la un pret chiar foarte bun..Daca primesc undeva intre 700-800Ron as da-o cu placere...
Daca e cineva interesat  sau stiti pe cineva care ar fi interesat las aici un numar de telefon si un id de mess ( 0732608141; bebe24ef )
Tin sa precizez ca arata impecabil,nici-o zgaraietura,nici-un semn accentuat de uzura...Posibilitate de testare in timisoara!

#2
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Nu conteaza ca nu stii acum, poate ai un talent in stare latenta in tine, care poate iesi la suprafata prin exersare. Nici Vangelis nu canta pe note initial. Sa nu mai spun de Barbu Lautaru.

#3
richyd8

richyd8

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.08.2008
Cam 100$ si e . Noua. E cam jucarie pentru elevii de la scoala de muzica.

#4
bebe24ef

bebe24ef

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 27.02.2011

View PostIon_de_la_Raion, on 24 septembrie 2012 - 16:16, said:

Nu conteaza ca nu stii acum, poate ai un talent in stare latenta in tine, care poate iesi la suprafata prin exersare. Nici Vangelis nu canta pe note initial. Sa nu mai spun de Barbu Lautaru.

Nu stiu cine e Vangelis si nici Barbu :)) Sigur nu ma apuc de cantat si nu pentru ca nu stiu notele,ci pentru ca nu gasesc nimic interesant in asta!

View Postrichyd8, on 24 septembrie 2012 - 16:58, said:

Cam 100$ si e . Noua. E cam jucarie pentru elevii de la scoala de muzica.

Nu inteleg...Cam 100$ costa? cu tot cu amplificator,corzi,husa,fire,mufe si toate cele?

#5
Alecscosmi

Alecscosmi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.04.2009
Salut, si eu sunt intr-o dilema asemanatoare... Ca sa nu mai deschid alt subiect postez aici.  
De vanzare, chitara electrica Ibanez Gio 170 DX, plus amplificator Marshall mg15cd de 15 W, 700 lei urgent! Pentru detalii, 0752940400

#6
Greyerashu

Greyerashu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 21.09.2013
Puneti si voi niste poze!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate