Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

War Thunder

- - - - -
  • Please log in to reply
547 replies to this topic

#541
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018
Au inceput in Rusia, parca erau intr-o vreme prin Cipru si acum sunt in Ungaria. Oricum directorul si majoritatea programatorilor sunt rusi.

Astia sunt cam dubiosi si bagati prin scandaluri legate de documente clasificate. Facebook prosteste lumea sa-si publice datele personale, Gaijin prosteste jucatori sa publice documentele tehnice de la elicoptere Apache.

Edited by tar1901, 01 January 2024 - 22:56.


#542
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
Aseara s-a intamplat ceva ce n-am mai vazut niciodata: am distrus un Maus doar cu artileria. WTF ?
Stiam ca e un Maus la o straduta distanta si am dat artileria. Nu ca eu as fi avut vreo sansa sa-l fac pe ala cu un T-44, dar macar sa faca fum si zgomot ca sa ma pot misca.
Si dupa ce incepe artileria, imi apare: Target Destroyed. Initial am crezut ca am crapat vreun antimech, ceva cu turela deschisa. Nu. Ma uit in progress message: Maus.
Ba, incredibil.
Salvez reluarea si apoi ma uit pe ea. De doua ori. Din unghiuri diferite. A fost Maus.

#543
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011

View Posttehnics, on 22 ianuarie 2024 - 10:02, said:

Aseara s-a intamplat ceva ce n-am mai vazut niciodata: am distrus un Maus doar cu artileria. WTF ?
Stiam ca e un Maus la o straduta distanta si am dat artileria. Nu ca eu as fi avut vreo sansa sa-l fac pe ala cu un T-44, dar macar sa faca fum si zgomot ca sa ma pot misca.
Si dupa ce incepe artileria, imi apare: Target Destroyed. Initial am crezut ca am crapat vreun antimech, ceva cu turela deschisa. Nu. Ma uit in progress message: Maus.
Ba, incredibil.
Salvez reluarea si apoi ma uit pe ea. De doua ori. Din unghiuri diferite. A fost Maus.

Astia nu "e" Wargaming!!In WOT ....2 minute gata lupta 15-0, si cu M55 dau doua lovituri consecutiv in strv s1 ....0 damage la lovitura in plin.Wot a ajuns o mizerie,sper sa nu o ia si WT ....la vale!

#544
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View Postcristi_74, on 23 ianuarie 2024 - 01:57, said:

Astia nu "e" Wargaming!!In WOT ....2 minute gata lupta 15-0, si cu M55 dau doua lovituri consecutiv in strv s1 ....0 damage la lovitura in plin.Wot a ajuns o mizerie,sper sa nu o ia si WT ....la vale!
Exact la asta ma refeream.
Ca in WT artileria functioneaza diferit de WOT. Adica chemi artileria dand spot pe harta. In realitate nu stii ce este (sau dupa caz stii) acolo.
Dar chiar si asa, sa iei Maus cu artileria, e bug din punctul meu de vedere.

#545
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
Am pus un film derularea evenimentelor
https://www.dropbox....kqan87qz03&dl=0

#546
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,751
  • Înscris: 12.09.2015
Salutari ,la la ce pot folosii banii astia?Nu pot sa-mi dau seama...

Attached Files



#547
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
https://wiki.warthunder.com/Warbonds

Poti cumpara diverse chestii.

Edited by tehnics, 08 March 2024 - 14:56.


#548
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,751
  • Înscris: 12.09.2015

View Posttehnics, on 08 martie 2024 - 14:56, said:

https://wiki.warthunder.com/Warbonds

Poti cumpara diverse chestii.

Multumesc tehnics.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate