Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

Klaus Johannis - serios ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1
euNemultumitul

euNemultumitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 05.11.2011
Cum il vedeti pe Klaus Johannis, avand in vedere ca s-ar putea sa-l urmeze pe Ponta ?

#2
M_i_h_a_i_

M_i_h_a_i_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,900
  • Înscris: 08.03.2012

View PosteuNemultumitul, on 4th August 2012, 12:45, said:

Cum il vedeti pe Klaus Johannis, avand in vedere ca s-ar putea sa-l urmeze pe Ponta ?

A fost candva insa baselu nu l-a vrut, deja au iesit multi la inaintare in ultimii ani si nu cred ca ii va mai da cineva mandatul de prim ministru sau daca va mai avea sustinerea parlamentului.

Ar fi fost un lucru bun sa fi fost pus cand a fost propus, insa in loc sa ne alegem cu cel care a facut Sibiul capitala culturala, ne-am ales cu slavul matrozului boooooooooooooooooooooooooooooooc.

Presupun ca daca ar fi venit Klaus nu mai pupa Lenuta Udrea asa minister cu asa fonduri.

#3
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,800
  • Înscris: 13.06.2004
Proastă. E "soț" cu MAZăre și Scripcarul, interpretul de prostii.

#4
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

View PostM_i_h_a_i_, on 4th August 2012, 13:55, said:

A fost candva insa baselu nu l-a vrut, deja au iesit multi la inaintare in ultimii ani si nu cred ca ii va mai da cineva mandatul de prim ministru sau daca va mai avea sustinerea parlamentului.

Ar fi fost un lucru bun sa fi fost pus cand a fost propus, insa in loc sa ne alegem cu cel care a facut Sibiul capitala culturala, ne-am ales cu slavul matrozului boooooooooooooooooooooooooooooooc.

Presupun ca daca ar fi venit Klaus nu mai pupa Lenuta Udrea asa minister cu asa fonduri.

La o adica il reevalueaza si cohortele portocalii/verzi si mai nou albe care in 2009 ii umpleau fridigeru' de carne acum nu vor spune nici "pis" :rolleyes:

#5
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,524
  • Înscris: 08.12.2006
Pare un tip ok. Chiar foarte ok.

#6
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,155
  • Înscris: 04.02.2011
Un tip cu un trecut dubios, suspectat de trafic cu minori.. Nu poate să iasă ceva bun.

#7
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View PostM_i_h_a_i_, on 4th August 2012, 13:55, said:

Presupun ca daca ar fi venit Klaus nu mai pupa Lenuta Udrea asa minister cu asa fonduri.
Pai exact asta este motivul pentru care nu l-a acceptat Traian atunci cand a fost propus de opozitia de atunci,adica nu ar fi dat contractele cu statul cui trebuia,de aceea am avut numai guverne Boc.Asa cum Basescu a fost papusa celor de afara,Boc a fost papusa lui Basescu.Dar sa o lasam cu astea ca ii stric vacanta lui Vanity.
Pe Johannis l-as vota si presedinte,daca ar candida.

#8
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010

View Postascended, on 4th August 2012, 14:33, said:

Pai exact asta este motivul pentru care nu l-a acceptat Traian atunci cand a fost propus de opozitia de atunci,adica nu ar fi dat contractele cu statul cui trebuia,de aceea am avut numai guverne Boc.Asa cum Basescu a fost papusa celor de afara,Boc a fost papusa lui Basescu.Dar sa o lasam cu astea ca ii stric vacanta lui Vanity.
Pe Johannis l-as vota si presedinte,daca ar candida.

Nu am o parere buna despre Johannis! Cand a fost acea criza era aliat cu Voiculescu si compania. Un oportunist.
Am impresia ca este un om slab in fata ispitelor. Eu nu l-as vota!

#9
Ghezor

Ghezor

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 392
  • Înscris: 28.02.2012
Iti zic ce parere am de Sibiu. Foarte buna.


Omul sfinteste locul.

#10
BARBULESCUV

BARBULESCUV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 743
  • Înscris: 18.04.2011
Viziteaza Sibiul si apoi ai sa-ti dai seama cum este primarul, apoi mai poti intreba si sibienii, ei stiu cel mai bine.
  Oricum pe langa restul el poate fi considerat alb ca varul :).

#11
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View PostBARBULESCUV, on 4th August 2012, 15:24, said:

Viziteaza Sibiul si apoi ai sa-ti dai seama cum este primarul, apoi mai poti intreba si sibienii, ei stiu cel mai bine.
  Oricum pe langa restul el poate fi considerat alb ca varul :).
aia care nu sunt ca varul sunt de import subcarpatic, doar in apropiere e valea oltului
te prinzi si dupa manelele care behaie prin cartierele mai putin apreciate

cat despre prim-ministru eu zic sa stea mai bine la sibiu ca sa nu se faca de rahat ca primarul boc lasandu-se manipulat/condus de altii while in office - de data asta n-ar mai fi baselu la aparat ci cei doi papagali si motanul securist

View PosteuNemultumitul, on 4th August 2012, 13:45, said:

Cum il vedeti pe Klaus Johannis, avand in vedere ca s-ar putea sa-l urmeze pe Ponta ?
dupa ponta urmeaza potopul, ce pana mea sa mai urmeze ?
Republica Bananiera Romania
vreu idi amin local nu gasim ??

#12
danutzu22

danutzu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,536
  • Înscris: 31.05.2006

View Postmarcusdefeis, on 4th August 2012, 16:10, said:

aia care nu sunt ca varul sunt de import subcarpatic, doar in apropiere e valea oltului
te prinzi si dupa manelele care behaie prin cartierele mai putin apreciate

cat despre prim-ministru eu zic sa stea mai bine la sibiu ca sa nu se faca de rahat ca primarul boc lasandu-se manipulat/condus de altii while in office - de data asta n-ar mai fi baselu la aparat ci cei doi papagali si motanul securist


dupa ponta urmeaza potopul, ce pana mea sa mai urmeze ?
Republica Bananiera Romania
vreu idi amin local nu gasim ??

Cum sa nu, avem unul chiar in Sibiu, "king"-ul din tribul Cioaba.Mai raspunde si la numele de Florin.
Are toate calitatile lui Idi Amin si mai ales culoarea.
In 2007 Sibiu a fost declarat capitala cultural europeana.ICR ala s-a dus pe copca, vremurile au trecut e foarte posibil ca CCR sa declare Sibiu capitala europeana a potentialilor "primi".Cine stie ca nu e asa, in anii 90 Romania a exportat carne vie in special in Turcia, in anii 2000 exportul de carne vie a cucerit vestul decadent.Pe langa exportul traditional de carne vie in anii 2000 Romania a inceput si exportul de carne de tun.
Ar fi extraordinar ca la exporturile Romaniei sa se aduage si carne de "prim".Cand o tara din UE sau aiurea are nevoie de un prim ministru procuratorii becali fac o oferta.
http://www.adevarul...._748725131.html
becali asta se orienteaza, nu degeaba vrea presedentia, fotbalul romanesc s-a dus pe copca, curand orice selectionata de liceu din UE va bate la fotbal nationala de seniori a Romaniei.

#13
barbarian

barbarian

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,174
  • Înscris: 23.03.2008
Eu am o parere foarte buna despre neamt. Daca toata clasa politica ar fi macar jumatate cat e el, am duce-o mai bine.

#14
alalaltu

alalaltu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,837
  • Înscris: 30.10.2006
NEIN! Ofi primar bun, insa ar fi acceptat sa devina un premier "de carton".

#15
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View Postrinser, on 4th August 2012, 15:03, said:

Nu am o parere buna despre Johannis! Cand a fost acea criza era aliat cu Voiculescu si compania. Un oportunist.
Am impresia ca este un om slab in fata ispitelor. Eu nu l-as vota!
Deci asta e motivul pentru care nu l-a acceptat Basescu ca premier?Ca e cu Voiculescu?
Chiar conteaza culoarea(in cazul in care vre-una)?Nu e mai important ca face treaba buna?Sibienii si cei care au trecut prin Sibiu il lauda aiurea?
Desi s-ar putea sa ma insel ca si Boc a fost primar,inainte de a fi premier,si chiar un primar bun(spun unii).
Oricum l-as sustine doar pentru faptul ca nu l-a vrut Basescu.

#16
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,524
  • Înscris: 08.12.2006

View Postalalaltu, on 4th August 2012, 17:13, said:

NEIN! Ofi primar bun, insa ar fi acceptat sa devina un premier "de carton".
Cred că ai greșit topicul...
http://forum.softped...amp;hl=Emil Boc

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate