Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Arrow (2012 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#235
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
@VipeR, e ca-n viata... In lumea reala infractorii fac orice vor, ca-i doare undeva de lege, iar politia, jandarmii, serviciile etc trebuie sa respecte legea (excludem faptul ca exista coruptie..).
Iar daca un vigilante ar incalca legea, nu ar mai fi diferenta intre el si raufacatori. Asta incearca sa spuna serialele astea...

#236
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006

View Postsorin61, on 07 aprilie 2018 - 11:00, said:

Iar daca un vigilante ar incalca legea, nu ar mai fi diferenta intre el si raufacatori. Asta incearca sa spuna serialele astea...
dohhhh...costumandu-te si batand oameni pe strada te transforma in infractor, cam in orice parte a lumii unde "lovirea" este prevazuta in codul penal :) deci nu exista diferenta intre vigilantes si infractori din punct de vedere legal. pe de alta parte dai un pumn sanatos si x-ulescu moare pe loc su la distanta de 2-3 zile....deci clar nici o diferenta.

probabil ce incearca americanii sa induca in oroare e ca justitia, "sistemul" e prea bland si ca au nevoie de cineva pe care justitia nu-l poate ajunge dar face treaba justitie mai eficient. daaaaaaaaaaaaaaaaaaaar...daca un vigilante si-ar face treaba eficient, infractorul nu s-ar mai apuca de rele a doua oara :) si in plus in viata reala nu iti bate vigilantele pe infractor, il leaga si ti-l lasa tie politai sa il bagi la arest pentru ca oamenii se aresteaza pe probe

#237
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
ce sanse are singur?

#238
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Care singur, ca nu mai e nici el... Nu mi-am imaginat un episod in care personajul principal sa apara fix 30 de secunde (bataia aia la TV nu se pune).

#239
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
pai...asa se construieste plotul, in afara personajului principal. ca atunci cand apare sa aiba un impact major

#240
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
sper sa o tina pe ideea asta, mie mi`a placut mai mult arrow in primele 2 sezoane cand era cam singur, dar parca macar de felicity ar avea nevoie. vedem :)

#241
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
mie imi placea de el cand ii omora. infractorul mort e un om bun.

#242
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
in sfarsit un episod bun. oliver e in rahat pana la gat, is curios cum o mai scoate la capat acu :)

#243
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Nu-mi vine sa cred ca in sfarsit l-au coafat pe Diaz in cineva..desi tot cred ca l-au scos de nicaieri. Era bine sa fi avut aceasta descriere pana sa-l ucida pe james, dar ma rog. Asta e acum. Am vazut deja cum scapa oliver in trailer, dar e un mare spoiler asa ca va recomand sa stati departe de youtube zilele astea. Trust me, merita.

Edited by n-amname, 30 April 2018 - 19:42.


#244
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
e bine ca nu faci spoil, eu de fel nici nu ma uit la trailere.
imi dau si eu cu presupusu, gandesc un scenariu asa mai fantezist bazandu-ma pe un episod din legends of tomorrow, atunci cand s-au dus in viitor si green arrow era fiusu lu diggle, iar el era fara o mana(daca imi aduc aminte bine), deci in concluzie pana la urma tot o sa preia John din nou, iar fiusu va mosteni asta. sau nici nu mai stiu, acum are fiu sau fiica de cand cu flashpoint ?

#245
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
naaaaaaaaaaaa...al doilea fiu al lui Slade face ceva ravagii prin oras si ii taie mana lu Ollie :) mai avem pana atunci. da-mi un link pe privat n-amname...pls pls pls...mi-e lene sa caut

#246
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
yeeeeee...traieste Tommy. a fost de milioane fata lui oliver :)

#247
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Pai nu traieste, bre... doar amintirea lui...

#248
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
of ai stricat-o...lasa-i bre sa sufere putin :)

#249
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
mdea, dupa ce am vazut faza cu tommy m-am prins direct ca si judecatoru e tot el, n`au pic de imaginatie regizorii
sper totusi ca nu se reface echipa din prima parte a sezonului.

#250
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
nu cred, pe imdb spunea ca vor avea parte de ajutorul unui vechi prieten

#251
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Sarah sau Slade :D. One of them. Sper sa fie Slade.

#252
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
nu ma asteptam deloc sa se duca la FBI. totusi ma asteptam ca felicity sa ia niste masuri de protectie si sa nu fie depistata de un it-ist de la militie :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate