Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Arrow (2012 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#217
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
te gandesti ca pentru o politista ar trebui sa fie mai desteapta dar e o cretina de zile mari.

nu inteleg treaba asta cu doua echipe....fac totul impreuna dar ei sunt separati. wtf? fraieru de "T" habar n-avea ca se intampla ceva in oras pana nu l-a sunat felicity si mai au pretentii de "echipa"

#218
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
e interesanta povestea...e interesant si cum se bat, dar mai da-o dracu de treaba...astia chiar nu au postprocesare? filmeaza un episod, lipesc scenele la repezeala si gata? mi se pare jenibil sa vezi o scena de bataie in care "raufacatorul" sare inainte de a primi sageata, se invarte de 3 ori in jurul axei cand primeste o palma, cade ca secerat cand doar vede ca e un brat bariera in pieptul lui fara sa-l atinga si banana de pe rahat: raufacatorul sta ca prostu cu picioarele indoite cu o mitraliera in mana si NU TRAGE, asteptand sa primeasca "ceva" "undeva" ca sa cada...cum spuneam, jenibil

#219
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
ce se intampla cu datele de pe imdb??

#220
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,255
  • Înscris: 05.01.2004
Daca te referi la urmatoarea difuzare, serialul are pauza mid-season.

#221
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
arata ca in martie or sa fie episoade care deja au fost, atat la arrow, cat si la flash, supergirl, legends...nu mai inteleg nimic si habar n`am cand vine urmatorul episod.

#222
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,509
  • Înscris: 16.12.2006
Eu folosesc Wikipedia, pagina in limba engleza pentru a vedea cand apar episoade noi din serialele urmarite de mine. :)

Cum urmaresc si Arrow (sunt la zi cu el), pot sa va zic ca noul episod o sa apara pe 1 martie 2018. https://en.wikipedia...on_6_(2017–18)

#223
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
folositi cu incredere imdb

#224
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,509
  • Înscris: 16.12.2006
Foarte tare ultimul episod din Arrow. :D

#225
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
hai ma, pe bune? mediocru ca si actiune, bun ca si drama...in rest rahat.
credeam ca dupa pauza asta de o luna serialele vor reveni in forta, poate cu idei noi, scenariu mai bine pus la punct....

adica, pe bune? "eroii" se lupta intre ei? n-ar fi prima data in istorie cand un erou devine villain dar totusi...prinsesem drag de hocheist, apoi doar l-am inteles, acum e doar un retardat care nu stie ce vrea de la viata. parca viata lui era zoe, fica-sa,de ce dracu mai face pe mascatu pentru o primadona cu aere de centru vechi insetata de sange pentru a "razbuna" moartea altui retardat? si negru ala homosexual a dat dovada ca e cel mai bun si mai smecher cand i-a gonit de la spital pe ceilalti. pfoia mama cata prestanta si-a dat, cu cat patos a interpretat...merita un oscar pentru tampenie, mai ales scenaristul.

sa trecem peste faptul ca nu ma incanta scenariul si turnura evenimentelor, dar macar daca pastrau linia de baza pura, adica eroii salveaza orasul. acum ca stau si ma gandesc probabil de aia au impartit echipa in doua...cu arrow "fac pe eroii" iar cu ceilalti fac numai tampenii. all in all...prea multa drama, mult prea multa drama pentru un serial de actiune.

flash a devenit molau si previzibil, arrow e soap-opera, legends of tomorrow sunt cei mai idioti...mai spala din pacate gotham si agents of shield. si de abia astept "into the badlands" macar acolo stii de ce e drama. :)

#226
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
pe bune, ce se intampla cu imdb? in continuare sunt aiurea datele, am cautat si pe alte siteuri de genu, aceleasi date stupide, de ex pe airdates arata ca la legends diseara e episodu 10. wtf ?

#227
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
Eu am cam obosit cu idiotii aia trei.. tot timpul tind sa reaminteasca cat de tradati si de independenti sunt ei si tot timpul arrow si compania ii cauta ca sa-i invete de bine si sa-i aduca inapoi. Eu nu mai pot cu ei si punct, in fiecare episod se diseaca ruptura dintre ei. Ar fi trebuit ca laurel sa nu-l ucida pe ciumpalacul ala al lui dinah si astfel sa se poata converti la echipa arrow si eventual thea sa se imbrace iar in speedy ca eu nu mai am chef sa le vad mutrele tradate ale celor trei pacalici. Chiar nu era nevoie ca laurel sa-l ucida pe ala, nu stiu ce a fost in capatana scenaristilor dar ma rog..

Edited by n-amname, 05 March 2018 - 02:30.


#228
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
au inceput sa dispara...mrs. terrific si schiorul :)

in schimb se anunta interesant, de ce a vrut diaz sa-l lase liber pe roy? daca si roy e tradator ma pis pe el scenarist.

#229
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
sa stii ca m-am gandit si eu la asta
parca totusi si-a mancat prea multa bataie daca e unul de-al lor
vedem :)
mie personal mi`ar placea sa vad echipa veche reintregita pt sezonul urmator(daca mai e vreunu).

#230
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
acuma...un "fan" inrait suporta si putin mai multa bataie doar ca sa "vanda povestea"...in plus, roy e obisnuit cu durerea si trebuia sa "vanda" bine .
ramane de vazut ce a vrut sa zica diaz cu "good work" trimis lui laurel.

ps: mai avem 8 episoade. sper sa nu le incarce cu "balast" gen noul plot cu liga asasinilor venita dupa thea.

Edited by VipeR85, 10 March 2018 - 23:57.


#231
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
mi se pare ca l-au scos pe diaz de nicaieri, sincer sa fiu. E cam periculos, asa, dintr-odata, pentru unul care a fost capturat de cei doi pacalici (mister terrific si wild dog).

#232
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
taci ca a fost planul lui sa fie capturat :) scenaristul e un geniu si mizeaza ca la serial se uita doar americanii si doar tineri de 15-25 ani

#233
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
Si tot planul lui era si sa steie cu morcovul in cur ca va detona james bomba si el va ramane in oras. Da, chiar ca scenaristii mizeaza pe acel detaliu.

#234
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
adevarul e ca a devenit cam moale ollie :) trebuia sa ramana singur. imi placea mai mult de el cand omora
incep sa urasc serialele astea facute dupa comic books. teoretic comic-urile sunt facute pentru copii..acolo mai poti bate campii si inventa orice. dar serialul e mai mult pentru maturi si nu prea mai inghite lumea treaba cu neomoratul villain-ilor. da-o dracu de treaba ca orasu era salvat din primul sezon primele 10 episoade daca ollie omora la ei cum trebuie. ma uitam si la gotham...joker numa in ultimul episod putea sa moara de 3 ori. eu inteleg ca filmul n-ar mai avea plot...dar nu te adresezi unor copii care inghit tot. eu unul m-am saturat sa vina tot acelasi retardat sa faca aceleasi lucruri iar "eroul" sa se lupte in hatisul legislativ...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate