Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Arrow (2012 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#271
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
baaaaaaaaa...acu l-am vazut. demential :)

eu as zice ca partea cu "search for roy" are legatura cu disparitia lu flash...

oricum, dupa 6 ani de flashback-uri e oarecum frumos sa vedem si viitorul....viitorul probabil. caci orice e posibil :))))

#272
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,255
  • Înscris: 05.01.2004
Al naibii curent LGBT... il facura si pe William gay...

#273
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
era de asteptat...:) cresti un pussy, ai un pussy

pe de alta parte...incep sa am greturi la unele faze si azi cred ca am vomitat putin in gura cand i-am vazut pe bravii soldati sjvek cum s-au teleportat in tren si mai apoi cand big nigga argus boss a zis suav cu vocea lui calda" hei diaz, stai oleaca" si nu l-a impuscat desi avea ocazia, sansa, oportunitatea, motiv, cale libera, etc.

ca sa nu mai spun de penibilitatea momentului "am venit sa-l bagam in groapa amandoua ca parte a targului facut".
scenaristii astia au putina decenta si inteligenta sa faca putin flow? sa lege scenele, sa le dea credibilitate? nu de alta dar am vazut destule behind the scenes si tot ce fac e sa-si dea silinta sa iasa scenele de lupta bine. eu inteleg ca pe americani ii fascineaza doi pumni in bot, putin sange si ca nimeni nu moare si nici unul nu ajunge intre gratii dar da-o in vulva ma-sii...se mai uita si altii la serial

#274
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,255
  • Înscris: 05.01.2004
Mda... ai zice ca Oliver e cretin... nu e, de fapt Oliver nu exista, exista un scenarist care il face sa spuna ca il cauta pe Demon de cum ajunge acolo. 99% ca Demon e chiar psihiatrul.
Bine, oricum erau sanse mari sa stie deja ce vrea Oliver, daca intr-adevar psihiatrul e Demon, ca doar e in legatura cu cel de la nivelul anterior. (Vad ca am inceput sa vorbesc ca in jocurile video...)

#275
diogene_din_butoi

diogene_din_butoi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 29.07.2012
Nu mai scapam odata de Diaz! Incepe sa ma irite!

#276
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Mie inca imi place Diaz, imi da senzatia ca e cel mai puternic villain de pana acum. Deja aparuse monotonia ca in fiecare sezon sa apara un villain nou care la sfarsit sa fie prins de Arrow.

#277
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
e puternic pentru ca e lasat...si de scenariul idioto-cretin si de tampitii ceilalti, adica "eroii"
daca era sa fie pe bune, diaz era mort de acu 2 sezoane

#278
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
pai si ce fac acum? avand in vedere "flsahback-urile" din viitor....nu prea cred ca diaz e mort. nu de alta dar pe langa faptul ca au prostul obicei sa-l invie de 2-3 ori pe sezon daca ar fi mort n-ar mai fi viitorul ala de-l tot vedem.

#279
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,255
  • Înscris: 05.01.2004
Pai nu e mort, l-a lasat in celula. Care are incuietoarea sparta. Altfel ramanea fara activitate...

#280
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
nu prea...mai pot trage vreo 5 episoade in care handicapatul ala bipolar indragostit de oliver daca tot a scapat de inchisoare devine inamicul public nr. 1 doar ca sa se razbune ca olly l-a dat la o parte si i-a ranit sentimentele

si mai mult ca sigur vor merge pe treaba asta, ca sa-i dea timp lu prostovanu din inchisoare sa se vindece si sa-si regandeasca strategia. ca retardatu de oliver nu a facut treaba nici de data asta cum trebuie. da nah...tre sa faca inca vreo 2-3 sezoane

Edited by VipeR85, 27 November 2018 - 20:13.


#281
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Sper că n-a murit Diaz. :(

#282
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
eu sper ca da...e intruchiparea clasicului proverb romanesc "face din cacat bici"...adica au luat un neica-nimeni si l-au "inzestrat" cu niste puteri intelectuale pe hartie doar ca sa aibe un villain.
bine, nici cu eroii nu mi rusine :)

#283
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Bun, moare Diaz, apoi ce? Vine iar unul cu puteri care de unul singur aproape ca distruge orasul insa se opune Team Arrow? Sezonul asta e mai bun tocmai ca a disparut monotonia.

#284
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
nu vine unul cu puteri..vine joker ala bipolar de a scapat din inchisoare si acum e suparat pe oliver

#285
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Adică și mai penibil.

#286
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
na ca nu e mort :)
desi pare ca si-a revenit relativ repede dupa cutitul de la ollie

#287
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,255
  • Înscris: 05.01.2004
Ori ca scriu aici, ori la Flash, tot una saptamana asta. O saptamana de umplut timpul, dupa parerea mea, pentru ca nimic din ce se intampla nu afecteaza curgerea celor trei seriale (poate ma insel?)
Singurul mod in care ar afecta Arrow ar fi ca Oliver sa invete ceva din timpul cat e Barry Allen. Poate sa o ia mai usor, sa nu se crispeze atat de mult...

#288
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
pai, deja e cam afectat time-line-ul si cuprinde toate pamanturile.totul depinde de cum vor termina povestea.

si nu inteleg de ce n-au facut legatura si cu "legends of tomorrow"...ca aia au frecat rau de tot timeline-u :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate