Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Progres natural - culturism/fitness

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
40 răspunsuri în acest subiect

#37
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 842
  • Înscris: 06.12.2006
"intr-o stare artificiala" hahahaha :roflmao: Cred ca daca ai zice asta prin sala la care te duci ar rade toti cu lacrimi, pe langa capacele ce ti le-ai lua :roflmao: Probabil si asta se intampla, de aici atata frustrare.

Scopul filmuletului nu e de a fi atragator pt gay ca tine (care adineauri ma intreaba de polutii nocturne, si-mi mai zic si ca le plac chilotii mei :roflmao:), ci "exprima" acest sport si progresele practicarii lui... boxerii cand se bat in ring si pun filmulete cu meciuri, sunt pt "a se da mare" sau a fi asemanatoare cu "pitipoancele"?

Culturismul inseamna fizicul/corpul, ce filmulete vrei sa fie, cu popice/tenis de masa?  :lol:  

Hai mai zi ca esti chiar din ce in ce mai amuzant, cred ca o sa te pun si pe un forum specific de culturism unde activez de mai mult timp, esti numai bun de sectiunea divertisment si dume  :lol:

#38
bilibistrocizel

bilibistrocizel

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 6.326
  • Înscris: 29.08.2009

View Postallah2, on 15th April 2012, 22:30, said:

"intr-o stare artificiala" hahahaha :roflmao: Cred ca daca ai zice asta prin sala la care te duci ar rade toti cu lacrimi, pe langa capacele ce ti le-ai lua :roflmao: Probabil si asta se intampla, de aici atata frustrare.

Scopul filmuletului nu e de a fi atragator pt gay ca tine (care adineauri ma intreaba de polutii nocturne, si-mi mai zic si ca le plac chilotii mei :roflmao:), ci "exprima" acest sport si progresele practicarii lui... boxerii cand se bat in ring si pun filmulete cu meciuri, sunt pt "a se da mare" sau a fi asemanatoare cu "pitipoancele"?

Culturismul inseamna fizicul/corpul, ce filmulete vrei sa fie, cu popice/tenis de masa?  :lol:  

Hai mai zi ca esti chiar din ce in ce mai amuzant, cred ca o sa te pun si pe un forum specific de culturism unde activez de mai mult timp, esti numai bun de sectiunea divertisment si dume  :lol:
felicitari pentru progres
iti doresc sanatate sa te poti antrena in continuare

Editat de bilibistrocizel, 15 aprilie 2012 - 21:39.


#39
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 842
  • Înscris: 06.12.2006
Mersi la fel iti doresc, spor la antrenamente.

#40
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.879
  • Înscris: 27.01.2009
From zero to hero.Baga mare la piept,sa recuperezi,ca e putin cam in urma,insa per total,imensa schimbare ;) Spor!

#41
catalyno

catalyno

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 23.08.2009
badsica...sa vorbesti de la balcon e foarte simplu ..dupa cum vad esti pus pe batjocura , altfel nu vad raspunsurile tale SI CRENWUSTI DIN MAGAZIN AU MAI MULTE CHIMICALE DECAT CONCENTRATELE ASA CA ...informare inainte sa postezi un raspuns ca te faci de cacao pe la ......

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate