Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

LOGITECH X-530

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
velicucristian

velicucristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 25.12.2011

View Postana2, on 7th April 2012, 16:45, said:

asta se intampla cand o femeie pleaca sa iti cumpere singura laptop:)))hahaah
si pana la urma am ales....ceva mai ieftin si cand am auzit ca are si boxe...m-am bucurat f tare.
nici nu am apucat sa intreb daca laptopul e bun si merita.aruncati o privire si aici daca tot v-ati pierdut (pozitiv)vremea cu mine?
Laptop Sony VAIO VPCEH3S6E/W.EE9 cu procesor IntelŸ PentiumŸ B960 2.20GHz, 4GB, 320GB, nVidia GeForce 410M 512MB, Microsoft Windows 7 Home Premium, Alb
Cod produs: 77736
Evaluează acest produs
Brand: SonyTip memorie: DDR3Tip display: VAIO DisplayDiagonală: 15.5 inchFrecvență procesor: 2200 MHzRezoluție: 1366 X 768Capacitate memorie: 4 GB
Depinde acum pentru ce vrei sa il folosesti .. :) Ca si configuratie sincer este ok ! Mai ales pentru Home/Office use chiar si putin mai mult ..  acum depinde si ce bani ai dat .. ca pana la urma totul se rezuma la bani :))

Si totusi este un Sony VAIO

Edited by velicucristian, 07 April 2012 - 15:49.


#20
ana2

ana2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.04.2012
pai 2300 lei
+4ani garantie
+boxele minune

il folosesc home use...un film...muzica..chat...si cam atat

Edited by d4m4g3, 07 April 2012 - 16:19.
fara citat


#21
velicucristian

velicucristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 25.12.2011
E ideal :)

Edited by d4m4g3, 07 April 2012 - 16:20.
fara citat. plus ca e offtopic...


#22
ana2

ana2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.04.2012
ura.am cumparat ce mi-ati recomandat si merge.
acum am alta dilema.are importanta cum pozitionez boxele in camera.am biroul lipit de peretele cu fereastra camerei .subwoofer l-am pus sub birou, in coltul unde era pe vremuri unitea iar boxele in forma de L. , un L intors.adica 3 boxe in rand cu subwoofer la distanta si 2 mai sus pe mobila.este ok?are importanta pozitionarea?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate