Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Bikini Trimmer Phillips

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mzizanie

mzizanie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.12.2011
A folosit cineva vreodata un bikini trimmer ? Rad parul sau doar il scurteaza? Caut o solutie rapida de indepartare a parului din zona inghinala cu exceptia lamei  :notangel: si n-am gasit nicaieri pe net vreo parere legata de aparatele astea.

Edited by mzizanie, 06 December 2011 - 15:25.


#2
sydneyaus2005

sydneyaus2005

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 7,506
  • Înscris: 22.01.2007

 mzizanie, on 6th December 2011, 23:23, said:

A folosit cineva vreodata un bikini trimmer ? Rad parul sau doar il scurteaza? Caut o solutie rapida de indepartare a parului din zona inghinala cu exceptia lamei  :notangel: si n-am gasit nicaieri pe net vreo parere legata de aparatele astea.

pai si bikini trimmer n-are lame?
cheama si tu pe cineva cu state vechi in ale barbieritului daca iti tremura mana!  :naughty:

Edited by sydneyaus2005, 06 December 2011 - 15:45.


#3
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Scurteaza...

#4
mzizanie

mzizanie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.12.2011

 sydneyaus2005, on 6th December 2011, 15:44, said:

pai si bikini trimmer n-are lame?
cheama si tu pe cineva cu state vechi in ale barbieritului daca iti tremura mana!  :naughty:

stiu ca are lame dar fiind aparat de ras electric mi se pare mai simplu decat cu lama. Intrebarea mea era pentru cineva care chiar a folosit asa ceva si stie daca are accelasi rezultat ca lama, nu de alta dar nu vreau sa dau banii degeaba. Thanks

#5
Sydule

Sydule

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 08.10.2011

 mzizanie, on 7th December 2011, 13:21, said:

stiu ca are lame dar fiind aparat de ras electric mi se pare mai simplu decat cu lama. Intrebarea mea era pentru cineva care chiar a folosit asa ceva si stie daca are accelasi rezultat ca lama, nu de alta dar nu vreau sa dau banii degeaba. Thanks

Fiind "trimmer", scurteaza, exact ca lama :)

Edited by Sydule, 25 December 2011 - 22:33.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate