Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare

arii
 Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 

scaun cu mucus

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
gaby7061980

gaby7061980

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.11.2011
Buna ziua;sunt noua pe forum;as vrea si eu niste lamuriri ,sfaturi in legatura cu problema mea.Uneori ma constip si nu ies cu scaunul in fiecare zi si de o perioada am observat ca un mucus asa in scaun ,ca albusul de ou iar de cateva zile in mucus am vazut si un pic de sange si am intrat in panica;sunt o persoana destul de pesimista si de cate ori apare ceva ma gandesc numai la rau.Asa cu constipatia mai aveam prbl si inainte dar anul acesta in ian am fost operata de carcinom sde col uterin in st 1b1 si am facut radioterapie externa dar si 4 sedinte interne si mi-au spus dr ca vor aparea modificari la nivelul intestinului;ma sperie acest mucus cu un pic de sange dar care nu apare de fiecare data,uneori nu elimin acest mucus e scaunul normal;scaunul are culoare normala.MA POATE AJUTA CINEVA??CU UN SFAT CEVA?VA MULTUMESC FRUMOS.

#2
CrAzY4FuN

CrAzY4FuN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 13.08.2011
O sa treaca de la sine.

#3
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Daca problema perisista de multa vreme ia mai bine legatura cu un doctor real, nu cu unu adhoc de pe forum.
Ca aici oricine isi da cu parerea fara sa stie despre ce vorbeste. Nu numai pe medicina, pe toate ariile.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate