Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 

navigatie honda

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
costy2011

costy2011

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.09.2011
salut,
de curand s-a stricat discul de navigatie de la honda mea.nu-l mai citeste si apare o eroare de citire.am tot cautat pe diferite forumuri de specialitate si nu am gasit nimic in legatura cu el.pe discul cu care am cumparat masina scrie:APN2-34102 VER.2.05. nu merita sa cumpar un disc nou doar sa pot regla ceasul din bord deoarece e foarte scump si oricum nu merge romania.am incercat sa fac o clona si imi apare tot o eroare de citire.singura solutie este ca un membru al forumului sa ma ajute cu un disc pentru a face o copie dupa el sau sa-mi trimita un link sau un torrent de unde sa-l pot downloada.
multumesc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate