Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Recycle Bin personalizat

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
petre95

petre95

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 23.06.2011
E a nu stiu cata oara cand sterg fisiere prin comenzi php. Se sterg de tot fisierele. Se duc in piz_a ma-si in cele mai sterse si nerecuperabile fisiere. Am incercat cu 2-3 programe de recuperare fisiere sterse si nimic. M-am saturat. Trebuie sa refac un style.css care imi mananca zilele

Cum pot sa-mi fac un recycle bin "personalizat" ? Vreau ca de fiecare data cand sterg fisiere prin comenzi php sau sterse din recycle bin, sa se pastreze undeva macar o zi ! Se poate, exista asa ceva ?

PS : Nu stiu unde s-ar regasi problema mea. Cred ca e bine unde am deschis topicul. Problema mea e Cum fac, de unde gasesc un program.

Edited by petre95, 17 October 2011 - 02:57.


#2
tatarduka

tatarduka

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,042
  • Înscris: 30.10.2006
De ce nu faci backup?

#3
petre95

petre95

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 23.06.2011

View Posttatarduka, on 17th October 2011, 07:43, said:

De ce nu faci backup?
Pai o sa razi, dar mi-am facut backup, numai ca arhiva era pusa in acelasi folder cu site-u si cand am dat comanda php, mi-a zters si backup-ul  :curse:

#4
tatarduka

tatarduka

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,042
  • Înscris: 30.10.2006
O "regula" a backupului este ca un backup nu se tine pe acelasi mediu (server/disc/hdd/etc.) ca si originalul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate