Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...
 

tzeapa online

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
MeT4L

MeT4L

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 19.10.2009

View Postmariusleu, on 13th August 2011, 18:12, said:

Spune-i sa iti trimita prin Urgent Curier cu posibilitate de verificare la primire, iar daca nu te lasa sa il desfaci la primire (asta insemnand ca nu a oferit el posibilitatea cand a expediat) refuzi coletul si ii face retur.

Oricum nu stiu in ce masura vei putea verifica in fata curierului cutia calculatorului, numai daca ii explici situatia cand vine sa iti aduca [,] coletul si ii spui ca doar il bagi in priza si il aprinzi 1 minut.


Catre initiator: raspunsul asta a lui mariusleu e cel mai bun, daca faci chestia asta si el tot incearca teapa el v-a lua teapa, despre urgent curier inseamna ca stiam eu nu de prioripost, multumesc si eu de raspuns o sa ma ajute pe viitor

#20
razer25

razer25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.08.2011
Va multumest tuturor pentru support.
itradevar o zis si el ceva de ramburs ca pot sa vad continutul pachetului inainte de a plati totul dar nu pot sa-l verific in totalitate numa piesele. poate daca imi da curierul 5-10 minute pana fug sus cu el sa-l bag in priza.
si daca nu-mi convnie platesc curierului acel pret de cca 30-50 lei si il trimit inapoi? sau si transportul fiind 100 de lei.
oare se merita asa ?

Am sa incerc daca merge cu metoda  Cetatean_Roman1  buna asta :D

@tom_1133
orisicum, chestia asta ar ridica pretu in jurul a 1.500 ron, cam cat s-ar merita un i7 second hand, cred, nu stiu.........
Core i7 nou in magazin gen indend este ~1000 -1200 lei insa nu stiu de second..

Edited by razer25, 13 August 2011 - 21:13.


#21
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,739
  • Înscris: 28.12.2008

View Postrazer25, on 13th August 2011, 17:49, said:

Placa Video G-Force 1 GB , 64 Biti

Hmm, i7 cu o placă video praf (vreun 8400 GS sau ceva de genul) ? Eu zic să te uiți în altă parte, posibil să fie țeapă.

#22
paintx05

paintx05

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,080
  • Înscris: 26.05.2007
Daca nu era teapa era vandut de mult calculatorul ala. N-ajungea informatia pana la tine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate