Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Genetica vs educatia vs cultura

Asus ROG - Probleme mari wi-fi

Recomandare Apartament

reparatie zgarietura bara spate
 Lipire XPS de hidroizolație ...

Detectare dispozitiv de ascultare...

Detectare posibile dispozitive de...

suport/cutie fixare SSD in locul ...
 Popcorn stradal

De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig
 Degresant auto eficient

Pistol care sa pulverizeze vopsea...

Cursuri inot apa netratata

Telefoane vechi, fixe si mobile c...
 

Universitatea Craiova

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
842 replies to this topic

#811
chicharito

chicharito

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 24.11.2015

View Postdestrug, on 08 august 2022 - 11:29, said:

Aseara FCU a fost echipa mai buna si merita sa castige sau cel putin sa nu piarda. Daca il aveau pe Bauza in teren eu zic ca ar fi castigat.
Iar mai sus avem exemplu clasic de suporter needucat care are impresia ca jignind se impune dar nu reuseste decat sa lamureasca nivelul la care se afla.
Wcab-ist sau boovean?  ��

View Post-koss-, on 08 august 2022 - 21:03, said:

Ăștia fac de râs Caiova dar și regiunea Oltenia de ne bate toată țara obrazul din cauza lor.. Posted Image


Când CSU era în liga 2.. se duceau de la toate departamentele primăriei, În special îi lua pe cei ce îngrijeau străzile/ florile dar și de la alte firme de partid sau încrengături politice, toți la stadion aveau prezență.. primeau și mâncare și bani... și aplauzele șefilor..

Așa a crescut în Liga 2 echipa asta.. cu ajutorul partidului. Le-a dat stadion pe tava la care au plătit chirii modice, baza de pregătire (ATENȚIE DIN BANI PUBLICI).
CSU Craiova (clonă pesedistă locală) e echipă sponsorizată din bani publici nu doar ai mei ci ai tuturor românilor. De afacerile așa zis private ale patronilor finanțate de despăgubiri de la ANRP cu iz politic nu mai zic nimic..
Mititeilor, voi vorbiti? Voi, care impartiti invitatii peste tot si stadionul tot gol e.

#812
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Eu nu știu de invitații peste tot. Invitațiile sunt meteahna clonaților CSU Craiova..să umple stadionul să dea bine la gigisport.. Posted Image

#813
takanonanu

takanonanu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 23.02.2015

View Post-koss-, on 08 august 2022 - 00:10, said:

... de la albitru.. fiindcă astă seară cu noi ați fost salvați de albitru...
Intre timp s-a dovedit ca Mititelu n-a aflat nimic din camera VAR, totul a fost o minciuna scornita de el si servita presei naive pentru MANIPULARE, ca doar la asta se pricepe cel mai bine. Pe arbitru (nu albitru, analfabetule! ) nu l-a atentionat nimeni din camera VAR.
Traiti din minciuni, traiti in minciuni si nici gramatica nu va salveaza (vezi mai sus !)
Cei mai periculosi sunt mincinosii care cred ca spun adevarul...
FCU si FCSB, cei care si-au trimis "reprezentantii de seama" pe acest topic sunt impanate cu astfel de exemplare.

View Postdestrug, on 08 august 2022 - 11:29, said:

Daca il aveau pe Bauza in teren eu zic ca ar fi castigat.
Daca si cu Parca se dadeau in barca.
Singurul lucru sigur in legatura cu Babirusa este ca stiuletii de la FCSB l-au calcat pe metatarsiene. :)

#814
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
N-ai ce să ceri de la clonați profani CS U Craiolguta fani ..... Posted Image

Edited by -koss-, 10 August 2022 - 19:46.


#815
takanonanu

takanonanu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 23.02.2015

View Post-koss-, on 08 august 2022 - 21:03, said:

Ăștia fac de râs Caiova dar și regiunea Oltenia de ne bate toată țara obrazul din cauza lor.. Posted Image


Când CSU era în liga 2.. se duceau de la toate departamentele primăriei, În special îi lua pe cei ce îngrijeau străzile/ florile dar și de la alte firme de partid sau încrengături politice, toți la stadion aveau prezență.. primeau și mâncare și bani... și aplauzele șefilor..

Așa a crescut în Liga 2 echipa asta.. cu ajutorul partidului. Le-a dat stadion pe tava la care au plătit chirii modice, baza de pregătire (ATENȚIE DIN BANI PUBLICI).
CSU Craiova (clonă pesedistă locală) e echipă sponsorizată din bani publici nu doar ai mei ci ai tuturor românilor. De afacerile așa zis private ale patronilor finanțate de despăgubiri de la ANRP cu iz politic nu mai zic nimic..



Iti place sa mananci cacat cu gura plina, nu calitatea acestuia conteaza la tine ci cantitatea. Opreste-te si mai lasa si prietenilor tai !

#816
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Țăranii tot țărani... nu se mai cizelează... Posted Image Vorbesc aici de țărani la modul peiorativ.. nu am nimic cu cei care locuiesc la țară..
Țăranii de oraș și pe deasupra clonați una dintre cele mai urâte specii de uameni.

Edited by -koss-, 11 August 2022 - 14:36.


#817
altecs

altecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 19.09.2011
La cum se comporta fanii FCU, conducerea FCU, jucatorii FCU... eu n-as vorbi in locul tau de tarani de oras

#818
Castraveta

Castraveta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 02.09.2015
Felicitari craiolgutei ptr calificare!
Si succes in playoff.

#819
takanonanu

takanonanu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 23.02.2015

View PostCastraveta, on 12 august 2022 - 07:57, said:

Felicitari craiolgutei ptr calificare!
Si succes in playoff.
Daca v-ati vedea de treaba voastra si de echipa voastra ...ar fi cel mai bun salut dar asa ai venit aici din nou ca sa dovedesti ca esti din nou un nenorocit.

Apropo cum va simtiti acum dupa ce ati urlat toata saptamana VICIERE si CCA va da in cap cu ultimele date ?

#820
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 11.07.2016
Citesti dar nu pricepi! (stii cum se numesc aia care citesc dar nu pricep?)
Si nici macar nu esti atent...
Castraveta e femeie, e stelista, si scrie mai bine decat stii tu sa citesti.

Edited by Malus_Dacus, 12 August 2022 - 18:53.


#821
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,265
  • Înscris: 03.03.2007

View Posttakanonanu, on 12 august 2022 - 16:55, said:

Daca v-ati vedea de treaba voastra si de echipa voastra ...ar fi cel mai bun salut dar asa ai venit aici din nou ca sa dovedesti ca esti din nou un nenorocit.

Apropo cum va simtiti acum dupa ce ati urlat toata saptamana VICIERE si CCA va da in cap cu ultimele date ?

Vorbeste frumos, ca nu suntem in mahalaua dumitale.

View PostMalus_Dacus, on 12 august 2022 - 18:52, said:

Citesti dar nu pricepi! (stii cum se numesc aia care citesc dar nu pricep?)
Si nici macar nu esti atent...
Castraveta e femeie, e stelista, si scrie mai bine decat stii tu sa citesti.

Ce sa-i ceri taranului revenit de la furat? Bun-simt? Probabil si pe ala l-a amanetat.

#822
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Cum am zis nu ai ce cere tzaranilor clonati csu craiolgutieni.. Posted Image

#823
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Craiolgutian... si tragi apa.. nu stiu ce gsp sau digi visezi... plus că dacă ai avea tu școala mea.. ar fi ceva.. Posted Image
Pe gesepe niciodată nu am comentat ceva iar pe gigi sport.. poate 3 comentarii pe an..


Craiolguțieni specie de oameni care inventează lucruri sau poate în universul vostru paralel mai știu eu ce-oi face pe acolo..

Edited by -koss-, 13 August 2022 - 11:54.


#824
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,195
  • Înscris: 21.05.2019

View Posttakanonanu, on 13 august 2022 - 10:06, said:



Esti un prost, acum ar trebui sa-i citesc castravetei tot pomelnicul de posturi, toate ineptiile ca sa-mi dau seama ca este femeie.
Langa avatar nu este trecut ...gender-ul.
E fecesebista da-o-n spanac, nu e stelista !
Castraveta e o muiere certata cu oala si cu tigaile si care serveste familiei doar 3 feluri de mancare:arsa, cruda si afumata pentru ca pierde timpul pe net.
adică stelista. Suporterii FCSB sunt steliștii care au susținut steaua când se numea așa!

#825
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 11.07.2016

View Posttakanonanu, on 13 august 2022 - 10:06, said:


Esti un prost, acum ar trebui sa-i citesc castravetei tot pomelnicul de posturi, toate ineptiile ca sa-mi dau seama ca este femeie.
Langa avatar nu este trecut ...gender-ul.
E fecesebista da-o-n spanac, nu e stelista !
Castraveta e o muiere certata cu oala si cu tigaile si care serveste familiei doar 3 feluri de mancare:arsa, cruda si afumata pentru ca pierde timpul pe net.

Am raportat postarea!
@moderatori: daca nu luati masuri, ma apuc si eu sa injur nesimtitul!

#826
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 11.07.2016

View Posttakanonanu, on 13 august 2022 - 10:06, said:

Esti un prost, acum ar trebui sa-i citesc castravetei tot pomelnicul de posturi, toate ineptiile ca sa-mi dau seama ca este femeie.
Langa avatar nu este trecut ...gender-ul.
E fecesebista da-o-n spanac, nu e stelista !
Castraveta e o muiere certata cu oala si cu tigaile si care serveste familiei doar 3 feluri de mancare:arsa, cruda si afumata pentru ca pierde timpul pe net.

Vezi totusi ca tu esti prostul?
genderul e la un click distanta, in profil...
Dar prostul pana nu-i fudul, nu e prost destul!
Felicitari, tu esti destul!

Attached Files



#827
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Ce echipa ta craiolgutianule ?.. in 2005 cand s-a infiintat topicul asta echipa ta nici nu exista.. confunzi echipele..

Edited by -koss-, 13 August 2022 - 15:07.


#828
Z_E_U_S

Z_E_U_S

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 15.01.2020
Felicitări Stiintei pentru victoria cu 2-0 in fata celor de la FC Arges, in deplasare!

View Post-koss-, on 13 august 2022 - 15:06, said:

Ce echipa ta craiolgutianule ?.. in 2005 cand s-a infiintat topicul asta echipa ta nici nu exista.. confunzi echipele..
O veche vorbă spune asa: ”Nu te pune niciodata cu prostul ca te aduce la nivelul lui, apoi te bate cu experienta!”
Pentru retarzii clonati, urmariti ”Podcast Vorbitorincii #27. Ne place extremismul de centru”, de la 01:37:18 la 01:51:50
Esența e spusă clar si raspicat, sa inteleaga tot prostul, mura-n gura de aici: https://youtu.be/gLJnRMCGGI4?t=5942
Astept craiolgutienii sa intrebe cine sunt cei 2 distinsi domni: Radu Paraschivescu, respectiv Catalin Striblea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate