Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 

Internet pe mobil GRATUIT

- - - - -
  • Please log in to reply
407 replies to this topic

#37
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006

View PostBukovina, on 30th July 2011, 10:25, said:

eu am optiunea de internet activata pe simul meu cu taxare pe trafic. mai trebuie sa fac ceva?
pai trebuie sa faci modificare la noua varianta, Digi Net Mobil 4 Asociat ;)

View Posttelia, on 30th July 2011, 10:33, said:

Deci practic ce se intampla ca nu pricep? Pe digi mobilul meu 0 lei asociat la FB o sa am gratuit un pachet de net de 5 giga?


LE Luni oricum cred ca n-au formulare, angajatii inca nu stiu nimic de noul pachet etc etc pe vineri incolo poate :lol:
corect, in momentul de fata nici nu e implementat in rdsdb, se spera ca pana luni sa fie gata.

pe urma trebuie sa se puna la curent cu informatiile agentii din pop, iar in afara de asta perioada 1-5 e destul de aglomerata ca atunci se fac si rezilieri.

va recomand sa incercati pe la sfarsitul saptamanii viitoare (joi-vineri) sau daca vreti sa evitati persoanele frustrate ce fac rezilieri mergeti de luni incolo :)

#38
ParapantaFlavia

ParapantaFlavia

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,251
  • Înscris: 20.10.2008

View Postcatalinman, on 30th July 2011, 15:39, said:

pai trebuie sa faci modificare la noua varianta, Digi Net Mobil 4 Asociat ;)

Când... ooo când... vom putea să activăm și noi opțiuni din Digi.Care? Statul la coadă mă termină psihic, mai ales când nimerești cu diverse specimene aeriene.

Edited by ParapantaFlavia, 30 July 2011 - 17:33.


#39
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
in viitor :P

#40
ParapantaFlavia

ParapantaFlavia

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,251
  • Înscris: 20.10.2008
Normal, că doar nu în trecut...

#41
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
nu stii faza, la RCS cand intrebi de implementarea unui serviciu nou raspunsul este intotdeauna in viitor sau in curand  :lol:

asta insemnand de la 1 luna la 1 an !

#42
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

View Postcatalinman, on 30th July 2011, 15:39, said:

daca vreti sa evitati persoanele frustrate ce fac rezilieri mergeti de luni incolo :)
saptamana viitoare ma duc si eu, sa vad daca au auzit aia de asa ceva ca nu mi-ar strica deloc internet pe mobil moca.
stick-ul oricum nu-l prea folosesc decat cand plec undeva cu laptop-ul dupa mine.

acuma, daca gasim vreo baba batuta-n cap care zbiara ca nu i-au instalat fixul "desi a trecut o saptamana dom'le, o saptamana..." sau alte asemenea specimene, asta e...am mai dat-o eu pe una afara din casieria din Crangasi ca ma durea capu' si n-aveam chef sa stau la rand in urletele ei.
inainte sa inchid usa dupa ea i-am urat sa-i invie Ceusescu, ca sa astepte 20 de ani sa-i bage aia de la RTC telefon daca o saptamana i se pare mult.

Edited by dygey, 30 July 2011 - 22:30.


#43
ZooMl3sS

ZooMl3sS

    Apple User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,266
  • Înscris: 16.07.2011
Daca am Cablelink abon. 2 nu se poate ? :(

#44
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
de ce sa nu se poata? ai internet fix de la ei, indiferent de care. ca e CableLink sau ca e Fiberlink, tot banii aia ii dai, doar viteza e alta.

#45
telia

telia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 05.06.2011
Sa nu fie brambureala care a existat atunci cand au lansat nelimitatul catre retelele fixe. Ba e si de pe fix si de pe mobil, ba numai de pe fix etc. Vreo 2 sapt nu nu au avut acte aditionale, in unele locuri se faceau abonamente dintr-astea in altele nu. O sa vedem. O sa vedem in primul rand daca au facut progrese la capitolul comunicare cu angajatii si la capitolul proceduri puse la punct in timp util.

#46
trabad

trabad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 09.10.2006

View Posttelia, on 31st July 2011, 15:17, said:

Sa nu fie brambureala care a existat atunci cand au lansat nelimitatul catre retelele fixe. Ba e si de pe fix si de pe mobil, ba numai de pe fix etc. Vreo 2 sapt nu nu au avut acte aditionale, in unele locuri se faceau abonamente dintr-astea in altele nu. O sa vedem. O sa vedem in primul rand daca au facut progrese la capitolul comunicare cu angajatii si la capitolul proceduri puse la punct in timp util.


Sa vedem cat de repede a ajuns informatia la oameni !

#47
uzzy17

uzzy17

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 29.08.2006
Eu folosesc pentru accesul la internet de pe telefon SIM-ul din stick-ul digi. Știe cineva dacă e vreo opțiune pe care o pot activa, sau vreo modalitate prin care pot folosi simul și pentru efectuarea apelurilor? Când încerc să apelez îmi spune că accesul este restrictionat.

#48
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 12.02.2008
odata cu activarea acestui pachet, se prelungeste contractul cu 16 luni, la toate pachetele?

#49
tcdr

tcdr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 03.10.2007
Să fie oare oferta de pe pagina din link-ul ăsta ? http://www.rcs-rds.r...t=internetmobil  sau ăsta: http://www.rcs-rds.r...netmobil#taburi :o

Edited by tcdr, 31 July 2011 - 20:44.


#50
ParapantaFlavia

ParapantaFlavia

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,251
  • Înscris: 20.10.2008
Ofertele RDS au început să se complice și să fie alambicate, cu multe steluțe. I hate that!

#51
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

View Postnicu131, on 31st July 2011, 20:33, said:

odata cu activarea acestui pachet, se prelungeste contractul cu 16 luni, la toate pachetele?

si eu asta vreau sa aflu :) sper ca nu :D

#52
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View Postcatalinman, on 30th July 2011, 15:39, said:

pai trebuie sa faci modificare la noua varianta, Digi Net Mobil 4 Asociat ;)

Poate vrei sa spui  Digi Net Mobil 2 Asociat  :confuzzled:

#53
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

View Postvasilemadalincristian, on 31st July 2011, 22:17, said:

nu, e Digi Net Mobil 4 Asociat
nu inteleg de ce numere pare... 1 si 3 unde sunt:D

#54
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View Posteasy90rider, on 1st August 2011, 00:01, said:

nu, e Digi Net Mobil 4 Asociat
nu inteleg de ce numere pare... 1 si 3 unde sunt:D

Am vazut ulterior.

1 lipseste cu desavarsire pentru ca nu exista abonament de 1 euro la digi, iar cel de 3 e la stick, cel cu 10 GB trafic ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate