Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 

Romania in UEFA

- - - - -
  • Please log in to reply
739 replies to this topic

#55
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
hai ma nu fi asa indarjit!! :)

#56
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Bine ca macar nu ia goluri. Se vede ca Everton trece printr-o perioada proasta...

#57
AlexRmF

AlexRmF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.03.2004
Bravo STEAUA

Rapid, Dinamo

BRAVO Romania  :clapping:

#58
martzafoi_

martzafoi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 17.06.2005
in primul rand, felicitari dinamo!!

in al doilea rand, as dori sa-l teleportez pe arbitrul ala idiot si pe ferguson la auschwiz :vampire:

#59
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

martzafoi_, on Sep 30 2005, 00:27, said:

in primul rand, felicitari dinamo!!

in al doilea rand, as dori sa-l teleportez pe arbitrul ala idiot si pe ferguson la auschwiz :vampire:

<{POST_SNAPBACK}>

Lasa ca s-a scos Plesan  :drac:

#60
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

Goofy, on Sep 30 2005, 00:36, said:

Lasa ca s-a scos Plesan  :drac:

<{POST_SNAPBACK}>


n-am vazut meciu ... in ce sens ?  :huh:

#61
AlexRmF

AlexRmF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.03.2004

shobi, on Sep 30 2005, 00:11, said:

n-am vazut meciu ... in ce sens ?  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


L-a accidentat pe un spaniol, de n-a mai putut saracul sa se ridice. Foarte urat a faultat Plesan  <_<

#62
Clayman

Clayman

    InFlamer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,067
  • Înscris: 28.04.2004
trebuia sa iasa si el cu ceva in evidenta: fault dur si evident inutil in minutu`90 la mijlocu`terenului  :death:

#63
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,721
  • Înscris: 13.10.2003
Arteta ok! pe site la Everton !

http://www.evertonfc...hp?page_id=7661

M-am linistit , englezii au inceput cu loviturile fara sa stie probabil ce cap tare au oltenii ( Plesan ) .

In rest, bravo tuturor ! Singurul oras dinEuropa cu trei echipe in grupe este Bucurestiul , acum sa vedem cate trec mai departe .

#64
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

radumiki, on Sep 30 2005, 06:19, said:

Arteta ok! pe site la Everton !

http://www.evertonfc...hp?page_id=7661

M-am linistit , englezii au inceput cu loviturile fara sa stie probabil ce cap tare au oltenii ( Plesan ) .

In rest, bravo tuturor ! Singurul oras dinEuropa cu trei echipe in grupe este Bucurestiul , acum sa vedem cate trec mai departe .

<{POST_SNAPBACK}>



Eeeh... pacat de calificarea asta daca nu suntem in stare sa ne ridicam la nivelul civilizatiei secolului XXI...

Citesc cu scarba ce au putut sa posteze asa zisi conationali de-ai nostri pe-acolo...
:death:

#65
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

Yoda, on Sep 30 2005, 08:18, said:

Eeeh... pacat de calificarea asta daca nu suntem in stare sa ne ridicam la nivelul civilizatiei secolului XXI...

Citesc cu scarba ce au putut sa posteze asa zisi conationali de-ai nostri pe-acolo...
:death:

<{POST_SNAPBACK}>


Yoda, daca nu ai vazut meciul, taci draq din gura!!

#66
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

TIC, on Sep 30 2005, 08:21, said:

Yoda, daca nu ai vazut meciul, taci draq din gura!!

<{POST_SNAPBACK}>


qed.

Am vazut meciul. Si mai stiu si ca Dinamo s-a calificat mai departe. Tocmai de-aia nu inteleg de ce scrasnetul dintilor au luat locul cupelor de sampanie.

#67
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

Yoda, on Sep 30 2005, 08:42, said:

qed.

Am vazut meciul. Si mai stiu si ca Dinamo s-a calificat mai departe. Tocmai de-aia nu inteleg de ce scrasnetul dintilor au luat locul cupelor de sampanie.

<{POST_SNAPBACK}>


Daca vedeai meciul, stiai ca Tamas a luat pe putin 4 pumni in figura, fara minge, stiai ca McFadden si Ferrari rupeau tot. Si atunci cand esti in teren si primesti pumni in figura, primul lucru care iti vine in minte e sa dai si tu. Dar, Dinamo a abordat aceste aspecte destul de inteligent, neraspunzand provocarilor unor taranoi, care, pe deasupra, se spune ca sunt gentelmen. Sunt pe dracu sa-i ia! E regretabil gestul lui Plesan, dar se mai intampla. E bine ca spaniolul si-a revenit si o sa poata sa joace fotbal. Asta e cel mai bine. Daca eu eram in teren, ii scapam o minge in chelie arbitrului de nu se vedea....

#68
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Cand am vazut faza live si l-am vazut pe Arteta jos, m-am bucurat. Dupa tot ce se intamplase pe teren, era cazul sa le dam o lectie. Totusi cand am vazut ca nu se mai ridica incepusera sa apara remuscarile si sa il invinovatesc pe Plesan. Dupa aceasta faza...in ultimele minute englezii au lasat-o mai moale. Poate trebuie sa se intample lucrul acesta inca de la primul pun incasat de Tamas. Nu stiu cum a putut sa reziste tot meciul. Sincer, cred ca-i spargeam capu'.

#69
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

TIC, on Sep 30 2005, 08:53, said:

Daca vedeai meciul, stiai ca Tamas a luat pe putin 4 pumni in figura, fara minge, stiai ca McFadden si Ferrari rupeau tot. Si atunci cand esti in teren si primesti pumni in figura, primul lucru care iti vine in minte e sa dai si tu. Dar, Dinamo a abordat aceste aspecte destul de inteligent, neraspunzand provocarilor unor taranoi, care, pe deasupra, se spune ca sunt gentelmen. Sunt pe dracu sa-i ia! E regretabil gestul lui Plesan, dar se mai intampla. E bine ca spaniolul si-a revenit si o sa poata sa joace fotbal. Asta e cel mai bine. Daca eu eram in teren, ii scapam o minge in chelie arbitrului de nu se vedea....

<{POST_SNAPBACK}>



TIC, n-ai inteles ideea. Nu comentez gestul lui Plesan. Nici jocul lui Ferguson. Asta e alta poveste. Una peste alta, Dinamo s-a calificat si merita felicitari pentru asta.

Ce m-a scarbit - ma repet - este nesimtirea unor romani care au mers pe forumul site-ului Everton si s-au apucat sa injure ca la usa cortului, sa spuna ca au noroc englezii ca merg tiganii la ei, ca le ridica nivelul de civilizatie  :w00t:, s-o ia la misto pe regina Angliei si pe Camilla... NU SE FACE ASA CEVA!!!  :nonobad:

Cu atat mai mult cu cat fanii Everton-ului prezenti la meci au avut un comportament super.

#70
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

Yoda, on Sep 30 2005, 09:18, said:

TIC, n-ai inteles ideea. Nu comentez gestul lui Plesan. Nici jocul lui Ferguson. Asta e alta poveste. Una peste alta, Dinamo s-a calificat si merita felicitari pentru asta.

Ce m-a scarbit - ma repet - este nesimtirea unor romani care au mers pe forumul site-ului Everton si s-au apucat sa injure ca la usa cortului, sa spuna ca au noroc englezii ca merg tiganii la ei, ca le ridica nivelul de civilizatie  :w00t:, s-o ia la misto pe regina Angliei si pe Camilla... NU SE FACE ASA CEVA!!!  :nonobad:

Cu atat mai mult cu cat fanii Everton-ului prezenti la meci au avut un comportament super.

<{POST_SNAPBACK}>


Si  mie mi-a fost scarba cand un suporter de la Valerenga a arata curu'  televiziunilor. Asa ca, hai sa nu fim noi mai catolici deact papa!

#71
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

TIC, on Sep 30 2005, 09:28, said:

Si  mie mi-a fost scarba cand un suporter de la Valerenga a arata curu'  televiziunilor. Asa ca, hai sa nu fim noi mai catolici deact papa!

<{POST_SNAPBACK}>


TIC, ma surprinde afirmatia ta. Nici nu mai are rost sa comentez, imi bat gura de pomana, si sunt si offtopic pe deasupra.  :notangel:

Sa vedem acum tragerea la sorti a grupelor.  :tomato:

#72
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
Yoda, nu incurajez un comportament de primata, dar ar trebui sa stii ca eu urmaresc forumul alora de cand am picat cu ei la tragerea la sorti si nu ai vrea sa stii ce au zis despre romani, adica inclusiv despre tine. ;) Nu se poate discuta civilizat acolo. Sunt dusi rau de tot.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate