Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?
 contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024
 Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Recomandare smartwatch

Alipire apartamente
 Curba Q-U invertor Fronius Gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

HR - nota de relatie?
 

Romania in UEFA

- - - - -
  • Please log in to reply
739 replies to this topic

#91
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
m-am saturat de toti maimutoii lumii civilizate ,marturisesc ca am participat si eu la ceva discuti pe forumul englezoilor dar sincer nu sunt de acord cu intorsul obrazului so felicitari tuturor care am fost prezenti acolo:god shave the quenn!!!!! :D  :D  :D

#92
andlpd

andlpd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 09.04.2005
:o  :o  :o Ceva de genu am ramas dupa intrarea lui Plesan. Am crezut ca o sa il duca pe arteta direct la morga.. Foarte urat.. Bine ca nu i-a rupt gatu, mai puneau o bila neagra pe romania europenii.

#93
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Ma da ce atat tam tam cu europa asta? Daca nu ne vor sa se duca dr..u in p..a mea. Ce trebuie sa ajungem neaparat in "lumea civilizata"? Daca vreti sa discutati de chestii din astea nu e locul aici. Via la Iocan.

#94
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
WOW...incredibil...numai are ce cauta jucatoru' ala in fotbal
de unde sunt pozele ??

#95
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,821
  • Înscris: 13.10.2003

ReKo, on Oct 1 2005, 15:11, said:

WOW...incredibil...numai are ce cauta jucatoru' ala in fotbal
de unde sunt pozele ??

<{POST_SNAPBACK}>


Sunt in gazeta de azi , dar vezi ca in poza de sus , Tamas il scuipa pe Ferguson .

#96
Dalla

Dalla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 30.12.2004
Deci cu alte cuvinte iarasi din victime devenim atacatori. Asta e, asa se intampla atunci cand toti taranii vin de la coada vacii sa joace fotbal la bucuresti (ultimul exemplu Mieita Plesan dar mai sunt si altii si la Steaua si la Rapid si peste tot).

#97
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,821
  • Înscris: 13.10.2003

Dalla, on Oct 1 2005, 17:02, said:

Deci cu alte cuvinte iarasi din victime devenim atacatori. Asta e, asa se intampla atunci cand toti taranii vin de la coada vacii sa joace fotbal la bucuresti (ultimul exemplu Mieita Plesan dar mai sunt si altii si la Steaua si la Rapid si peste tot).

<{POST_SNAPBACK}>


Nu suntem nici mai buni nici mai rai ca ceilalti , nici victime si nici atacatori . Tamas a scuipat iar Ferguson a dat cu pumnul . Cat priveste Plesan , a venit de la Craiova sa joace fotbal in Bucuresti nu de la coada vacii ??! Ce vrei sa spui cu asta , cei ce vin in Bucuresti sa joace sunt tarani ? Pai daca pleaca ,, taranii '' din echipele din Bucuresti ( vezi , eu scriu cu B ) nu se mai califica astea nici in Cupa Balcanica !
:puke:

#98
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002

Dalla, on Oct 1 2005, 17:02, said:

Deci cu alte cuvinte iarasi din victime devenim atacatori. Asta e, asa se intampla atunci cand toti taranii vin de la coada vacii sa joace fotbal la bucuresti (ultimul exemplu Mieita Plesan dar mai sunt si altii si la Steaua si la Rapid si peste tot).

<{POST_SNAPBACK}>

Bai dallas sa inteleg ca esti din capitala. Mai lasa si tu nasu' ala jos ca nu mai ajungi la el. Cati jucatori din provincie au facut istorie la echipele din Bucuresti? Pai, de fapt, echipele din Bucuresti au jucatori NUMAI din PROVINCIE. Sau sa pun altfel intrebarile:
Dobrin, Hagi, Popescu, Sabau, Munteanu, Moldovan, Adrian Ilie, Piturca, Iordanescu, Boloni, ...................................................... de unde sunt? Cumva din pretioasa ta capitala?
Fara noi provincia ati fi vai de capul vostru ma nene ma.
Nu te mai apuca sa judeci tu o multime dupa un individ.

#99
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Englezii nu stiu sa piarda. E a nu-stiu-cita-oara cind englezii nu cunosc termenul fair-play. Daca sunt buni trebuiau sa ne arate fotbal. Intotdeaua au iesit ofiliti din infruntarile cu romanii pt ca joaca PROST. Daca am avea banii lor i-am umili ca pe niste gunoaie ce sunt. Ma bucur pt ce a facut Plesan, a razbunat loviturile incasate de romani in jocurile cu englezii. Pacat ca a fost lovit Arteta si nu un englez sau scotian timpit.

#100
adishor

adishor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 16.11.2004

blackcat, on Oct 1 2005, 21:23, said:

Englezii nu stiu sa piarda. E a nu-stiu-cita-oara cind englezii nu cunosc termenul fair-play. Daca sunt buni trebuiau sa ne arate fotbal. Intotdeaua au iesit ofiliti din infruntarile cu romanii pt ca joaca PROST. Daca am avea banii lor i-am umili ca pe niste gunoaie ce sunt. Ma bucur pt ce a facut Plesan, a razbunat loviturile incasate de romani in jocurile cu englezii. Pacat ca a fost lovit Arteta si nu un englez sau scotian timpit.

<{POST_SNAPBACK}>

Cum poti sa te bucuri pentru ce a facut Plesan? Omu ala putea sa moara!

#101
martzafoi_

martzafoi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 17.06.2005
daca arteta nu ar fi fost accidentat asa grav, cred  ca si eu m-as fi bucurat un pic :confuzzled:

Edited by martzafoi_, 01 October 2005 - 21:02.


#102
adishor

adishor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 16.11.2004

martzafoi_, on Oct 1 2005, 21:41, said:

daca arteta nu ar fi fost accidentat asa grad, cred  ca si eu m-as fi bucurat un pic :confuzzled:

<{POST_SNAPBACK}>

Daca tot voiau sa-si faca dreptate trebuia sa mai dea si ei cate un cot in saritura nu sa intre in halul ala

#103
martzafoi_

martzafoi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 17.06.2005
tocmai la asta ma refeream: daca ar fi avut niste intrari mai putin dure, mi-ar fi parut bine de ele   B)

#104
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Mai da-i mha incolo. Ati vazut ce a zis P. Neville ? Englezi frustrati...
Sper la un parcurs cat mai lung in Cupa Uefa...chiar asa...credeti ca are sansa vre-o echipa romaneasca sa ajunga intr-o semifinala sau finala ?

#105
Dalla

Dalla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 30.12.2004
@Radumiki & Menelaos

NU am vrut sa spun ca jucatorii din bucuresti sunt cei mai buni pt ca nu ar fi adevarat. Sunt jucatori (din provincie) care merita tot respectul dar unii nu fac diferenta intre fotbal si K1 sau inot (sa nu uitam cum plonjeaza "fotbalistii" nostri la cel mai mic contact.

@Menelaos: "Bai dallas sa inteleg ca esti din capitala..."

Da, sunt din capitala dar am vazut "provinciali" muuuuuuuult mai inteligenti decat unii bucuresteni, dar dupa aceasta fraza a ta nu cred ca faci parte din aceasta categorie.

Edited by Dalla, 02 October 2005 - 08:37.


#106
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
off topic: ma bucur ca sunt " "provinciali" muuuuuuuult mai inteligenti decat unii bucuresteni"

on topic: daca "toti taranii" care "vin de la coada vacii" nu ar mai juca fotbal acolo nu am mai avea pe cine sa privim.

@dalla pai se pare ca si tu faci parte din categoria acelor bucuresteni, nu. Tu consideri ca nu fac parte din cei inteligenti doar prin prisma unei fraze? Cel putin interesant. (nu consider ca sunt o persoana extrem de inteligenta, dar nici "taran de la coada vacii" nu sunt). Si fraza respectiva e exact ca gestul lui Plesan, el a rabufnit asupra englezilor, noi asupra voastra.  :peacefingers:

#107
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,821
  • Înscris: 13.10.2003

Dalla, on Oct 2 2005, 08:31, said:

NU am vrut sa spun ca jucatorii din bucuresti sunt cei mai buni pt ca nu ar fi adevarat. Sunt jucatori (din provincie) care merita tot respectul dar unii nu fac diferenta intre fotbal si K1 sau inot (sa nu uitam cum plonjeaza "fotbalistii" nostri la cel mai mic contact.

<{POST_SNAPBACK}>


Am inteles : exista jucatori din provincie buni si bucuresteni prosti si exista jucatori din provincie prosti si bucuresteni buni ... sau invers ... :D
Las-o incolo de treba ! Noi discutam de Romania in UEFA ! Asa cum ti-am spus nu suntem nici mai buni si nici mai rai ca ceilalti ! ( vorbesc de caracterul jucatorilor de fotbal! )  ^_^  De comparatiile dintre bucuresteni si provinciali se poate discuta in alte zone ( Poiana lui Iocan ) . :proud:

#108
Dalla

Dalla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 30.12.2004
Toate ca toate, sper sa avem bafta cu totii la tragerea la sorti a grupelor de marti si sa aratam europei ca romanii (indiferent de unde provin) stiu si fotbal.

Edited by Dalla, 02 October 2005 - 11:58.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate