Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

URGENTA, am dat teapa

- - - - -
  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#37
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
vladeee! Il cunosti ma pe Alifie?

#38
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008

View Postgigi_4476, on 10th June 2011, 18:49, said:

Eu zic ca teparul asta mic si daca ridica banii de la posta nu pateste nimic, nu cred ca isi bat capul politistii cu o astfel de gainarie cand ei au atatea pe cap (disponibilizari, somaj, foame,  cazuri cu adevarat grele)...
Asta crezi tu. Ceea ce a facut el e infractiune.

#39
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
cred ca vlad e maro in pantaloni in momentu asta.

#40
Vlad7702

Vlad7702

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.07.2010
Ce fac pana la urma? Va rog frumos sa ma ajutati! Cum naiba de vine la mine Politia si la tepari aia cretini care mi-au luat si mie banii nu ii prinde lumea? De ce?? Daca nu existau tepari nu ajungeam eu aici, acum eram cu banii in buzunar, banii mei cinstiti nu furati!! Va rog sa ma ajutati!! Si cine este CARMEN deoarece as vrea sa ma sfatuiasca!

#41
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010

View PostDIVX2006, on 10th June 2011, 18:45, said:

...de aia nu esti... :lol:  :kisstogether:
Vezi de ce sunt buni prietenii..... :kisstogether:

#42
eu69

eu69

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 01.04.2011

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 17:39, said:

Zilele astea am incercat sa dau teapa cuiva din Satu Mare cu un IPhone 4G Replica(Chinezarie), si mi-a spus pe Messenger ca a anuntat politia. Ce se intampla acum? Ce voi face? Va rog frumos sa nu incepeti sa criticati sa sunt prost sau de astea deoarece abia acum mi-am dat si eu seama, am nevoie de ajutor nu de critici! Va multumesc!!
stai linistit si astepti, si cand o sa vina politia le spui ca mai ai doar unul, oferta expirase.

#43
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,530
  • Înscris: 20.10.2006
Singura ta sansa este sa te impaci cu victima, dar daca a depus deja plangere cred ca e doar cirmustanta atenunta. Pana una-alta, insusi posturile tale de aici si din celelalte doua topicuri sunt dovezi ,,numa bune" pentru a ajunge ,,la inaintare".

#44
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Puscarieee. O sa fii violat noapte de noapte  :D

#45
underrated

underrated

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,207
  • Înscris: 03.08.2010

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 18:59, said:

Ce fac pana la urma? Va rog frumos sa ma ajutati! Cum naiba de vine la mine Politia si la tepari aia cretini care mi-au luat si mie banii nu ii prinde lumea? De ce?? Daca nu existau tepari nu ajungeam eu aici, acum eram cu banii in buzunar, banii mei cinstiti nu furati!! Va rog sa ma ajutati!! Si cine este CARMEN deoarece as vrea sa ma sfatuiasca!
relaxeaza-te,trage aer in piept,oricum nu mai e nimik de facut.....e o chestiune de zile,ca sa nu zic ore,pana cand vei auzi batai in usa....ai mai fi avut o sansa daca nu postai pe net....acum procurorul are deja dosarul tau intocmit numai din ce ai postat pe forum+ trace ip+ alte chestii,deja esti rezolvat...
imi pare rau,asta e,poate iti iei cu suspendare,desi nu cred...

#46
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 18:59, said:

..........Si cine este CARMEN deoarece as vrea sa ma sfatuiasca!
Cred ca pt tine deja este prea tarziu........ai merita nitel racoare si niste alifie....asa ca sa-ti vina mintea la cap....si asta pana nu ma AUTOSESIZEZ.....

#47
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 18:59, said:

Cum naiba de vine la mine Politia si la tepari aia cretini care mi-au luat si mie banii nu ii prinde lumea? De ce??  pt ca prostu de tine in loc sa faca plangere la politie a vrut sa dea teapa in continuare.
buzunar, banii mei cinstiti nu furati!! banii lu MA-TA care ti-a dat bani fara stirea lu tactu!
cine este CARMEN deoarece as vrea sa ma sfatuiasca! o sa apara pe aici.

Edited by rasistu, 10 June 2011 - 18:11.


#48
Aether

Aether

    AirGod.

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 01.01.2011
Te aștept la pușcărie.

#49
iDorin

iDorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,327
  • Înscris: 28.06.2010

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 17:39, said:

Zilele astea am incercat sa dau teapa cuiva din Satu Mare cu un IPhone 4G Replica(Chinezarie), si mi-a spus pe Messenger ca a anuntat politia. Ce se intampla acum? Ce voi face? Va rog frumos sa nu incepeti sa criticati sa sunt prost sau de astea deoarece abia acum mi-am dat si eu seama, am nevoie de ajutor nu de critici! Va multumesc!!
Eu chiar sper sa ne multumesti de ... dupa gratii ! La bulau cu oameni ca tine !  :thumbdown:

#50
Neohori

Neohori

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,977
  • Înscris: 19.08.2007

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 17:39, said:

..teapa cuiva din Satu Mare ...
In situatia asta politia nu mai are ce face , in SM stiu oamenii sa-si faca dreptate , cu securea si cutitu ... numa de nevasta lor sa nu te iei si sa nu-i pacalesti la bani in rest pun pe masa tot ce au , sunt ospitalieri .
Daca ii dai banii inapoi si-ti recunosti gresala uita repede , daca nu te cauta si-n gaura de sarpe si altadata intreaba pe forum in ce zona a tarii sa nu dai tunuri .

#51
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 18:59, said:

Cum naiba de vine la mine Politia si la tepari aia cretini care mi-au luat si mie banii nu ii prinde lumea? De ce??
Tu in loc sa ceri sfaturi cum sa-ti obtii banii inapoi pe cale legala, ai cerut sfaturi cum sa dai țepe! Bravos! Te prezentai frumos la cea mai apropiata sectie de politie, cu unul dintre parinti/tutori si le spuneai exact ce s-a intamplat. Garantat se rezolva.
Acum, cel mai probabil vei suporta consecintele inselaciunii care ai comis-o.

Iti face cu ochiul excursia? :naughty:

Edited by Lipsum, 10 June 2011 - 18:13.


#52
Mos_Ilie

Mos_Ilie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,522
  • Înscris: 31.12.2006
Salut,

Vlad7720, destinul este implacabil cu tine.
12 ani nici nu știi când trec, mai ales că pe țepari îi trimit în Guyana Franceză, nu la Tîrgu Ocna.
Numai să nu te împingă necuratul să evadezi... că faci "pe de doi".

Edited by Mos_Ilie, 10 June 2011 - 18:14.


#53
TVWLTOOZ

TVWLTOOZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,335
  • Înscris: 26.03.2011
O să fii futut în cur.  :roflmaofast:
Ce fericit sunt de necazul tău. Fii stresat, speriat, panicat, că ai de ce !!!  :drac:

#54
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010

View PostNeohori, on 10th June 2011, 19:12, said:

in SM stiu oamenii sa-si faca dreptate , cu securea si cutitu ... numa de nevasta lor sa .........
Scuza-ma ca te intreb....esti din Satu Mare...de cunosti obiceiurile?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate