Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Firme de recrutare

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
diacarm20

diacarm20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.06.2011
Buna!Am o mare rugaminte, ar putea sa-mi spuna si mie cineva daca a plecat la munca in strainatate cu firma SC MOTIVIERTE RUMAENISCHE MITARBEITER SRL
din Cj. Astept raspunsul vostru

#2
ITANUL

ITANUL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.06.2011
Chiar nimeni nu stie nimic? Diacarm,sunt si eu interesat,pt ca la tel par de treaba,dar cine stie ce se ascunde in saptele aparentelor! Sunt inregistrati la ITM ,dar asta nu e o certitudine ca nu pot fi tepari. Sa speram intr-o postare edificatoare de la cineva care-i '' cunoaste'' mai bine!

#3
diacarm20

diacarm20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.06.2011

View PostITANUL, on 8th June 2011, 17:35, said:

Chiar nimeni nu stie nimic? Diacarm,sunt si eu interesat,pt ca la tel par de treaba,dar cine stie ce se ascunde in saptele aparentelor! Sunt inregistrati la ITM ,dar asta nu e o certitudine ca nu pot fi tepari. Sa speram intr-o postare edificatoare de la cineva care-i '' cunoaste'' mai bine!

Da asa par la tel. de treaba sper sa ne raspunda cineva  care au apelat la serviciile lor si a fost bine .Daca afli ceva te rog sa postezi.
                   Multumesc!

#4
ITANUL

ITANUL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.06.2011
Diacarm,mess-ul meu este : [email protected] am putea vb mai multe acolo,desi as vrea sa impartasim aici tot!Sa nu mai cada romanasii nostri in toate capcanele posibililor tepari! Sa terminam odata cu rahatul care ne inconjoara!

#5
justelements

justelements

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.11.2011

View Postdiacarm20, on 6th June 2011, 12:54, said:

Buna!Am o mare rugaminte, ar putea sa-mi spuna si mie cineva daca a plecat la munca in strainatate cu firma SC MOTIVIERTE RUMAENISCHE MITARBEITER SRL
din Cj. Astept raspunsul vostru


eu cunosc pe cineva care a apelat la ei si nu par seriosi !!!

cand te duci acolo sa semnezi contractul  apare alta firma numita: SC LICENSED WORK IN EUROPE SRL care nu e separat intregistrata la registrul comertului;
CUI si J - ul acestei firme apare a fi al firmei MOTIVIERTE.
pe alte formuri am gasit raspuns de la alti aplicanti la aceasta firma care asteapta din august si altii chiar din iunie si nu au primit raspuns!
nu am gasit un raspuns favorabil doar nefavorabile!!!!!

nu este o firma serioasa !!! nu dati banii degeaba !!!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate