Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...
 Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie
 Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 

Diploma de Bacalaureat, procedura impusa de Facultatea pentru eliberarea acesteia din dosarul de admitere

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
iustaa

iustaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 15.11.2010
Buna ziua, in dosarul de admitere am depus Diploma de Bacalaureat in original, cerandu-mi-se. Am nevoie de ea, am fost sa o cer, si mi-a spus ca mi-o da daca depun o cerere. Am scris cererea, si azi am fost sa o ridic, Mi-a cerut sa dau declaratie ca o aduc inapoi pe data de .. . Lasand si o copie legalizata in locul acesteia.

Cum pot sa fac incat sa-mi ramana Diploma in posesie pentru totdeauna? Si sa scap de Declaratie..

Va rog, ajutor.

#2
TVWLTOOZ

TVWLTOOZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,335
  • Înscris: 26.03.2011
Renunți la facultate.

#3
brainium

brainium

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,832
  • Înscris: 25.07.2010
Nu o duci inapoi. Ce crezi ca iti fac? Te dau afara? :lol: Le spui ca ai pierdut-o daca e ceva...bla bla bla. Si mie mi-au facut la fel cand mi-am amanat anul si mi-am scos diploma (imi trebuia pentru admiterea la fac in anglia). Le-am zis ca o duc inapoi, si a ramas la mine. Nu mi-a mai spus nimeni nimic :)


p.s. Pentru ce vrei ca diploma sa ramana permanent la tine?

#4
iustaa

iustaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 15.11.2010
Pentru ca este bunul meu, si pentru ca la ei s-a deteriorat.

Am dat declaratie ca o voi aduce inapoi.. ce pot sa mai fac?

#5
skplayer

skplayer

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 537
  • Înscris: 07.12.2010

View Postiustaa, on 5th June 2011, 17:51, said:

Pentru ca este bunul meu, si pentru ca la ei s-a deteriorat.

Am dat declaratie ca o voi aduce inapoi.. ce pot sa mai fac?
mai intai de toate sa inveti sa scrii si sa citesti; ma mir cum ai reusit sa termini liceul (gradul tau de alfabetizare e unul scazut de tot)....
apoi sa nu mai ameninti oamenii ca ii dai in judecata si sa nu te mai tii de cuvant...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate