Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

Informatii va rog

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
djoptik_18

djoptik_18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.03.2008
Buna ziua. Bunicul meu in varsta de 90 de ani a ramas orb recent, am aflat ca se poate obtine un certificat de handcap cu insotitor personal ( in situatia de fata eu )...As dori sa stiu daca as deveni insotitorul personal al bunicului meu daca pot avea si alt loc de munca.....Precizez ca nu am carte de munca,sunt somer in prezent, as dori sa stiu daca se face carte de munca in cazul respectiv, si daca in cazul in care m-as angaja in alt loc as fi nevoit sa aleg dintre cele 2 ...sau se merge paralele cu aman2 pe cartea de munca?....Am inteles ceva despre o indemnizatie dar nu sunt in totalitate lamurit. as fi recunoscator celor care m-ar putea ajuta cu detalii..multumesc anticipat.

#2
cutremurul

cutremurul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 904
  • Înscris: 09.06.2007
nu merge in paralel ... un orb trebuie ingrijit 24/24. Nici somaj nu poti lua

#3
djoptik_18

djoptik_18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.03.2008
multumesc pt raspuns...totusi as mai avea o intrebare.....daca o pun pe logodnica mea care este studenta in prezent dar nu este din localitate este posibil?...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate