Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

spalatorie auto

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
divaevita

divaevita

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.05.2011
hey :rolleyes:  am si eu cateva intrebari la care sper sa gasesc raspunsuri corecte si d mareeee ajutoe
vreau sa-mi deschid o spalatorie auto intr-o locatie in care au mai fost spalatori anterior.e ridcata constructia are tot ce trebe ptr a fi o spalatorie, eu trebuie sa vin doar cu firma si cu autorizatiile necesare
intrebarea mea este: ce fel d autorizatii imi trebuie? cat costa ele? si in cat timp se acorda acele autorizatii ptr functionarea spalatoriei?
de la anu nu se mai dau autorizatii ptr spalatorii manuale?
daca obtin acum o autoriatie cat e valabila?
trebuie reinoita in fiecare an?
daca e asa si la anu nu se mai dau.....inseamna ca doar un an pot avea spalatorie
uffff sper sa fie cineva dispus sa ma lamureasca
va multumesc :*

#2
anonimogg

anonimogg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 25.03.2008
Salut ,nu cunosc legislatia , dar sincer daca as fi in locul tau m-as intreba , de ce in aceeasi locatie s-a desfiintat spalatoria anterioara ? asta in prima instanta , in a 2 a instanta ca un sfat daca nu ai put de apa propriu in cadrul spalatoriei lasa-te pagubas , am vrut sa inchiriez una acum 2 ani si costa apa cat ....
Multa Bafta

#3
bonding

bonding

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 06.01.2010

 divaevita, on 1st May 2011, 18:52, said:

hey :rolleyes:  am si eu cateva intrebari la care sper sa gasesc raspunsuri corecte si d mareeee ajutoe
vreau sa-mi deschid o spalatorie auto intr-o locatie in care au mai fost spalatori anterior.e ridcata constructia are tot ce trebe ptr a fi o spalatorie, eu trebuie sa vin doar cu firma si cu autorizatiile necesare
intrebarea mea este: ce fel d autorizatii imi trebuie? cat costa ele? si in cat timp se acorda acele autorizatii ptr functionarea spalatoriei?
de la anu nu se mai dau autorizatii ptr spalatorii manuale?
daca obtin acum o autoriatie cat e valabila?
trebuie reinoita in fiecare an?
daca e asa si la anu nu se mai dau.....inseamna ca doar un an pot avea spalatorie
uffff sper sa fie cineva dispus sa ma lamureasca
va multumesc :*

http://forum.softped...howtopic=118891

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate