Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Totul despre Nissan Juke

- - - - -
  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#127
cosmin72

cosmin72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 25.02.2009
salut , decurind am cumparat si eu un JUKE  2012 , 1.5 dci , la 102000km , pina acum sunt f. multumit de el , e f. placut la condus si nu prea ai ce sa reprosezi in afara faptului ca re portbagajul mai mic , am mai crescut spatiul prin eliminarea etajului intermediar , am pus roata de rezerva in spatiul ei si peste ea placajul dur si apoi direct un covoras de cauciuc . cei care detin mai demult aceasta masina as vrea sa-mi spuna unde se intalnesc colegii de masina pe vre-un forum , cu probleme si impresii , deja trebuie sa ma retrag de pe alte forumuri , mersi

#128
Too

Too

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 30.01.2006
Am achizitionat Nissan Juke model Tekna. Uimitoare masina - interior, exterior, dotari de top pe care nu le gasesc la multe marci de masini cu pretentii.

#129
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
No uimeste-ne care is alea ?

#130
Too

Too

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 30.01.2006
Hai sa te uimesc caci esti tare curios. Avertizare de unghi mort, Keyless Entry, Dynamic control system.

#131
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Si crezi ca pe alte marci nu exista optiunile astea ? Hahahaha ... alea-s dotari de acum 10 ani , pe modele fara pretentii !

Edited by Baxon, 30 May 2018 - 15:01.


#132
Too

Too

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 30.01.2006
Hai nu-mi da de veste? Serios? Cateva exemple ai de acum 10 ani? Problema nu este daca eu cred, mai degraba esti tu prea entuziasmat si poate un pic neinformat. Stii cum este: daca prostii ar zbura, ar fi intuneric, nu? Incearca sa nu confuzi merele cu perele. Daca nu stii te informez eu ca nici astazi marci cu renume nu au avertizare la unghi mort, ca sa nu ne intoarcem in urma cu 10 ani. Asta apropos de faptul daca ai trait vremurile acelea. No offense, este doar o constatare inainte de a arunca cuvintele.Posted Image

#133
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Aveam keyless pe masina noua luata in 2010 .


De ex pe o masina de buget ( Opel Crossland ) exista tot ce ai insirat tu , ba mai multe as zice decat junghiul tau de Juke . Daca tu esti multumit de masina e ok dar sa faci afirmatii in cunostinta de cauza , nu aiurea sa te afli in treaba , nu de alta dar te faci de kko singur , fara ajutor Posted Image

 Too, on 30 mai 2018 - 15:23, said:

Asta apropos de faptul daca ai trait vremurile acelea. ...
Cred ca am dublul anilor tai insa  asta nu e relevant .

Edited by Baxon, 30 May 2018 - 17:59.


#134
Too

Too

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 30.01.2006
Nu pot sa ma cobor la nivelul tau mojic de comentarii. Ai prea mult timp la dispozitie prin cele  8046 de postari si-mi ocup prea mult timpul cu tine copile. In doi ani atata stat pe softpedia, imi confirma faptul ca ai trait si vremurile de odinioara.

Un sfat pentru tine: ai grija sa nu ramai uimit, nu de alta dar faci riduri. ,,Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric '' - te caracterizeaza.

#135
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Nu ai inteles nimic si tot tu faci pe suparatul . Nissan Juke nu e cu nimic mai presus de alte masini , nu are ceva ce altele nu au , asta trebuie sa intelegi tu , din pacate nu intelegi . Iti doresc sa fii fericit cu masina aleasa , bunicule ...
P.S. Daca nu ai volan incalzit pe Juke , nu valoreaza 2 bani impuscati cu tunul Posted Image

Edited by Baxon, 30 May 2018 - 22:46.


#136
boc_anila

boc_anila

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 24.02.2007
Salutare ! Sunt posesorul unui Juke 1,6 l cu 117 cp. As avea nevoie de mai multe informatii despre el. Service reprezentanta VS particular, un manual de utilizare in limba Romana etc.
Multumesc anticipat !!

#137
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Cat de veche e masina ?

#138
boc_anila

boc_anila

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 24.02.2007
Noiembrie 2014. Scuze!

https://www.facebook...56563701228889/

#139
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
https://www.nissan.c...Nissan-Juke.pdf

#140
florinmatei

florinmatei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 06.09.2013
Salut,

Am cumparat recent un Nissan Juke din 2010 si as dori sa fac cumva sa pun si harta Romaniei in sistemul de navigatie. Habar nu am cum sa fac asta, singura varianta pe care am descoperit-o pe net ar fi sa comand alt card SD care sa contina si harta tarii noastre, dar optiunea asta nu prea imi convine pentru ca in afara de Romania si Bulgaria, restul Europei o am.
Nu am reusit sa gasesc pe net nicio varianta prin care as putea adauga doar ce imi trebuie, asa ca daca are cineva vreo idee, as fi recunoscator. Ma intereseaza inclusiv varianta in care as putea sa platesc doar pt a adauga Romania la hartile existente, nu incerc sa rezolv totul gratis, ca pana la urma si oamenii aia au depus un efort, dar 120 de euro mi se pare totusi prea mult.

Multumesc si imi cer scuze daca s-a mai discutat despre asta, am cautat pe forum, dar nu am gasit nimic.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate