Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

mobilier la comanda

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
GEOcHIK

GEOcHIK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.11.2007
salut ,


DACA puteti  sa ma ajutati si pe mine cu cateva linkuri sau contacte cu persoane care produc mobiler(pentru firma ma intereseaza) pentru zona bucuresti

multumesc mult

Edited by adi_master, 10 April 2011 - 12:42.
Abia astept sa vad date de contact si link-uri esterne SP.


#2
tudor_75

tudor_75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.05.2011

View PostGEOcHIK, on 10th April 2011, 13:10, said:

salut ,

DACA puteti  sa ma ajutati si pe mine cu cateva linkuri sau contacte cu persoane care produc mobiler(pentru firma ma intereseaza) pentru zona bucuresti

multumesc mult


Buna, stiu ca raspunsul meu vine cam tarziu, dar poate va fi si altora de folos.. eu mi-am facut mobila la comanda-pt acasa si la birou de la o firma relativ mica, de care am auzit intamplator cautand pe net. wewewe... nu au preturi exagerate si folosesc materiale de calitate. mi-au facut proiect 3D, mi-au expicat totul, m-au consiliat, m-au ascultat-tot tacamul :) adica am fost multumit. eu mi-am facut bucataria si un dressing si cateva birouri la firma. poate te ajuta cu ceva. oricum, merita sa vezi despre ce e vorba.

3puncte3cuvinte: poatecada poate canu ;)

Edited by euribiontuL, 25 May 2011 - 22:30.


#3
sopo

sopo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 20.11.2007

View Posttudor_75, on 17th May 2011, 13:45, said:

Buna, stiu ca raspunsul meu vine cam tarziu, dar poate va fi si altora de folos.. eu mi-am facut mobila la comanda-pt acasa si la birou de la o firma relativ mica, de care am auzit intamplator cautand pe net. wewewe... nu au preturi exagerate si folosesc materiale de calitate. mi-au facut proiect 3D, mi-au expicat totul, m-au consiliat, m-au ascultat-tot tacamul :) adica am fost multumit. eu mi-am facut bucataria si un dressing si cateva birouri la firma. poate te ajuta cu ceva. oricum, merita sa vezi despre ce e vorba.

Uite, eu stiu site-ul respectiv...dar ce sa vada cine intra acolo?

Modelele sunt dragute, dar sunt poze de la italieni, nu sunt facute de ei, sau poate n-am avut eu timp sa rascolesc pana sa gasesc ceva facut de ei.

Dar ar fi foarte fain sa pui tu o vaza de flori in chiuveta si sa-i  sa faci ceva poze, eventual si pentru anumite detalii, ca sa vedem ce si cum cu dresingul si bucataria. eventual si cu birourile de la firma altfel eu raman cu impresia ca e vorba tocmai de firma in discutie...da' poate ma insel, nu?

Edited by euribiontuL, 25 May 2011 - 22:31.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate