Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 

ASSASSIN'S CREED III

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007
Cei de la Ubisoft au anuntat ca urmatorul joc din seria Assassin's Creed va avea loc intr-o noua perioada si cu un nou personaj principal si va aparea probabil in primavara sau vara 2012. Aici scrie cineva ca e o posibilitate sa fie in timpul revolutiei americane, George Washington sa fi avut The Apple of Eden, etc. O alta posibilitate ar fi in Franta, putin inainte de Napoleon.
Voi ce parere aveti? Mie unul mi-ar placea sa fie in Anglia medievala.

Edited by catalinux2001, 04 April 2011 - 13:24.


#2
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

View Postcatalinux2001, on 4th April 2011, 12:21, said:

Cei de la Ubisoft au anuntat ca urmatorul joc din seria Assassin's Creed va avea loc intr-o noua perioada si cu un nou personaj principal si va aparea probabil in primavara sau vara 2012. Aici scrie cineva ca e o posibilitate sa fie in timpul revolutiei americane, George Washington sa fi avut The Apple of Eden, etc. O alta posibilitate ar fi in Franta, putin inainte de Napoleon.
Voi ce parere aveti? Mie unul mi-ar placea sa fie in Anglia medievala.
As vrea sa fie modern in timpul de acum cu misiune in romania sa-i taiem gatu lu basescu :coolspeak:

#3
Shushhh

Shushhh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 08.01.2011

View PostConsigliero, on 4th April 2011, 14:42, said:

As vrea sa fie modern in timpul de acum cu misiune in romania sa-i taiem gatu lu basescu :coolspeak:
Ar fi incredibil :).Dar cum asa ceva nu se va intampla, mi-ar place sa fie in razboiul daco-roman  :thumbup:

#4
avlad18

avlad18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 805
  • Înscris: 26.07.2010
Da si probabil va fi ultimul sau penultimul, ca la baza e poveste din 2012 cu sfarsitul lumii.

#5
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
ar fi frumos sa aiba loc in timpul razboiului de independenta american.

#6
Tzshpick402

Tzshpick402

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 13.12.2010
Astia fac intocmai ca si cu seria prince of persia...dupa trei jocuri bune,reinventeaza ceva pentru ca sa scoata bani...Mnah,acu depinde cat de prost scris va fi scenariul,si cat de aiurea va fi gameplayul,ca stim ca de grafica nu mai duce lipsa nici un joc din ziua de azi.

#7
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007

View PostTzshpick402, on 4th April 2011, 13:26, said:

Astia fac intocmai ca si cu seria prince of persia...dupa trei jocuri bune,reinventeaza ceva pentru ca sa scoata bani...Mnah,acu depinde cat de prost scris va fi scenariul,si cat de aiurea va fi gameplayul,ca stim ca de grafica nu mai duce lipsa nici un joc din ziua de azi.
Nu reinventeaza nimic deocamdata. Seria a fost creata de la inceput cu ideea de trilogie. Au scos primele doua si urmeaza al treilea. Brotherhood a fost mai mult un expansion la AC2, partea single player fiind destul de scurta. A fost facut in principal pentru a fi jucat multiplayer. Intr-adevar, daca peste vreo 3 ani scot AC4 cu personajul principal care face vraji sau alte prostii cum a fost cu POP Forgotten Sands,ai dreptate,atunci va fi naspa.

#8
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
jocul e prea smecher
acum joc si eu brotherhood si am vazut AS2 terminat pe ps3, de acolo m`a captivat
nu stiu de ce dar mi se pare mai usor controlul din mouse si tastatura decat din controlerul ps3

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate