Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

Drumul intre Sovata si Reghin

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008
Vreau sa ajung de la Sovata la Reghin, pe harta exista si un drum direct dar nu stiu daca se circula pe acolo OK, care ar fi distanta, prin Tg Mures e mai lung sigur...

#2
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Mai indicat cred, era sa postezi aici, in topicul dedicat, pus si la importante.

Arunca totusi un ochi si poate mai afli cate ceva, atat despre eventualele rute cat si despre calitatea drumului, probleme (blocaje, devieri etc).


PS. Dispui si de un  GPS? Vezi ce rute iti poate oferi el, in functie de setari (drum rapid, scurt, ecomonic etc). Daca nu, ca sa iti faci o idee, poate pe Michelin.

Edited by colombo2003, 29 March 2011 - 13:06.


#3
vetu1207

vetu1207

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 09.03.2009

 d-ardeleanu, on 29th March 2011, 12:54, said:

Vreau sa ajung de la Sovata la Reghin, pe harta exista si un drum direct dar nu stiu daca se circula pe acolo OK, care ar fi distanta, prin Tg Mures e mai lung sigur...
Drumul direct exista, se circula, dar nu stiu daca e OK, nu am fost demult pe acolo.

#4
monny_75

monny_75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 13.08.2006

 d-ardeleanu, on 29th March 2011, 13:54, said:

Vreau sa ajung de la Sovata la Reghin, pe harta exista si un drum direct dar nu stiu daca se circula pe acolo OK, care ar fi distanta, prin Tg Mures e mai lung sigur...


Exista drumul, anul trecut se asfalta, sau se astupau gropile, cel putin pana la Eremitu. Intre Eremitu -Reghin acum 2 ani era acceptabil drumul, mai erau gropi, dar puteai sa le ocolesti.

#5
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008

 monny_75, on 29th March 2011, 14:12, said:

Exista drumul, anul trecut se asfalta, sau se astupau gropile, cel putin pana la Eremitu. Intre Eremitu -Reghin acum 2 ani era acceptabil drumul, mai erau gropi, dar puteai sa le ocolesti.
Mersi, eu am cautat pe Michelin si imi arata doar drumul prin Tg Mures...

#6
monny_75

monny_75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 13.08.2006

 d-ardeleanu, on 29th March 2011, 15:12, said:

Mersi, eu am cautat pe Michelin si imi arata doar drumul prin Tg Mures...
  

pe Google Map gasesti drumul direct, 43 km

#7
captiva

captiva

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 28.04.2008
Am fost de curand, e acceptabil - are portiuni f. bune, portiuni bune (cea mai mare parte) si portiuni mai proaste - gropi ocolibile, denivelari si vreo cateva gropi naspa, unde tre sa franezi. Oricum, n-are niciun rost sa ocolesti prin tg. mures

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate