Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

TREK 7200 SAU KELLYS COACH

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
tmarc

tmarc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.03.2011
Salutare. Am nevoie de o bicicleta de oras / hibrid in jurul a 400-500 de euro. M-am oprit la cele doua modele dupa ceva cautari - recunosc probabil factorul estetic a inseamnat 50% din alegere. As dori un sfat de la cineva experimentat in legatura cu una din cele doua modele. Mersi

Trek
Kellys

Edited by tmarc, 25 March 2011 - 15:39.


#2
alexis4tm

alexis4tm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,393
  • Înscris: 21.02.2007

View Posttmarc, on 25th March 2011, 15:21, said:

Salutare. Am nevoie de o bicicleta de oras / hibrid in jurul a 400-500 de euro. M-am oprit la cele doua modele dupa ceva cautari - recunosc probabil factorul estetic a inseamnat 50% din alegere. As dori un sfat de la cineva experimentat in legatura cu una din cele doua modele. Mersi

Trek
Kellys
Nu ar fi fost frumos sa postezi aici  http://forum.softped...t...4306&st=414  ???

#3
tmarc

tmarc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.03.2011
SCUZE! SUNT NOU PE FORUM. /CLOSED

#4
jinxy_c

jinxy_c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 27.01.2009
Si daca esti nou pe forum, ce?! Deschide bine ochii inainte de a face un topic nou, ai un topic special pentru achizitionare de biciclete dupa cum ti-a aratat alexis4tm, mai este si scos in evidenta prin faptul ca-i rosu.  :death:

#5
Popybo

Popybo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 31.08.2009

View Posttmarc, on 25th March 2011, 15:21, said:

Salutare. Am nevoie de o bicicleta de oras / hibrid in jurul a 400-500 de euro. M-am oprit la cele doua modele dupa ceva cautari - recunosc probabil factorul estetic a inseamnat 50% din alegere. As dori un sfat de la cineva experimentat in legatura cu una din cele doua modele. Mersi

Trek
Kellys
Trek 7200, dar la banii ăștia, 2.100 RON, găsești alte mărci cu echipare mai bună. Dacă mai cauți o să înțelegi că toate bicicletele sunt frumoase iar design-ul trebuie să-l lași pe ultimul loc la segmentul ăsta de preț. Abia de la 1.000 euro în sus poți avea așteptări stilistice.

Câteva exemple:
- Kona Dew Deluxe 2009, frâne hidraulice pe disc, Deore spate, Altus față (2.000 RON);
- Cube Curve 2010, V-Brake, LX spate, Deore față (2.000 RON).
vs.
- Trek 7200 2010, V-Brake, Alivio spate, ”nimic” față (2.100 RON).

Prima are frîne pe disc hidraulice iar a doua o echipare mai bună în dauna absenței unor frâne hidraulice.
La cea din urmă plătești un cadru bun al unui brand sonor dar neechipat.

Spor la căutat !

Edited by Popybo, 26 March 2011 - 13:09.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate