Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Tutorial - Cum sa creezi un paragraf nou

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Vot (3 member(s) have cast votes)

Va fost de folos tutorialul?

  1. Da , a fost foarte util! (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. Nu , nu am inteles nimic! (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

Vote Guests cannot vote

#1
oane_blog

oane_blog

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.03.2011
Salut! Deoarece studiez limbajul HTML de aproape 2 ani , m-am gandit ca poate daca as face niste tutoriale pentru necunoscatori nu ar strica . Asa ca am inceput cu etichetele esentaile si cum sa faci o pagina de web functionala :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DF65VrqTk28?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Dupa o zi de la aparatia acestui clip pe youtube , am mai inregistrat unul despre crearea unui paragraf si cum sa lasi un text ce contin caractere albe: "spatiu" . "enter" . "tab" :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/twtn535o4f8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Sper sa va fie de folos si sa dati subscribe , sa lasati un comment si sa dati like!

Nu vrea nimeni sa isi lase parerea? /:)

#2
oane_blog

oane_blog

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.03.2011
Sper sa va placa . Astept si alte pareri

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate