Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Pisica proasta rau.

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
charme

charme

    the same

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,432
  • Înscris: 14.09.2008

 mateivali, on 11th March 2011, 12:26, said:

Mancarea uscata este o prostie (indiferent de marca) toate pisicile ar trebui hranite cu mancare umeda daca nu cu carne asa cum le-a obisnuit mama natura.

mama natura le-a obisnuit si cu o durata de viata pe care ale mele au depasit-o  :console:


 Freddy12, on 11th March 2011, 17:19, said:

Nici nu stii ce frumoase sunt, ce inteligente si ce blanita ca matasea au si ce atasate sunt de stapan. Birmaneza asta a mea ma asteapta in fiecare seara in fata portii. Celelalte- doi bani nu dau. Daca nu stau linga ea, nici nu vrea sa manance. Si sunt cuminti, stau intr-un loc linistite nu se catara pe perdele cum fac pisicile de rasa comuna.

aici - doar lool  :lol:


semneaza o posesoare de rasa comuna intampinata in fiecare seara - ce-i drept, nu-n fata portii, nu de alta, da' n-am - in pragul usii, si cu perdelele intregi  :P

#38
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010

 Deria_Leena26, on 12th March 2011, 00:07, said:

Ba te contrazic, a mea e de rasa fix comuna si e o alintata si-o scumpa si-o draga...

Nu se catara pe perdele...
Ti-l imprumut eu pe Danila s-o invete cum e cu cataratul pe draperii.

Attached Files


Edited by Freddy12, 12 March 2011 - 01:34.


#39
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
Acuma ce sa zic , au energie maidanezele astea :) . Doar nu vreti sa stea ca o pisica impaiata . Sa ziceti mersi ca nu aveti 2 , ca sa vedeti ce tavalituri ies . Si partea comica , e ca dupa ce ala micul a meu a dat de cartofi prajiti cu katchup , a inceput si cea mai batrana sa manance  :peacefingers: . Puterea exemplului .

#40
freetools

freetools

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 21.10.2007

 deeaa1989, on 11th March 2011, 17:34, said:

Cand nu esti acasa, mananca?
A mea doarme.
Poze ci pisica mea.

Attached Files



#41
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
Sigur e pisica ?  :notangel:

#42
stormwatch

stormwatch

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,772
  • Înscris: 18.04.2010
Și a mea, tot birmaneză. Mîță, meet the world:
Attached File  Clipboard.jpg   69.98K   49 downloads
Cum ziceam, a mea nu mănîncă decît Whiskas. Ceea ce e destul de convenabil, pentru că-i pot pune mîncare pentru mai multe zile și să nu-i mai port grija. Și mie mi se pare uneori că e proastă, pentru că, de ex, cînd simte miros de pește, vine și se pune de strajă la oală sau la bucătărie, și nu se lasă pînă nu-i dau și ei o bucată. Ei și, atunci cînd îi dau și ei, o miroase vreo 2-3 minute, după care o duce într-un colț al casei și o lasă acolo.

De afectuoasă e afectuoasă, pentru că, deși în general n-o prea bag în seamă, cînd mă vede că mă uit la televizor, vine și parchează exact pe piept la mine. Pagube nu prea face, în afară că rupe stofa de pe marginea paturilor (deși i-am pus pe un perete niște bucăți de lemn cu scoarță), sînt mulțumit că nu roade cabluri și nu se agață de fețele de masă.

#43
Deria_Leena26

Deria_Leena26

    WYSIWYG

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,650
  • Înscris: 11.05.2006
Frumos Danila.

Cat are?

Attached Files


Edited by Deria_Leena26, 13 March 2011 - 11:40.


#44
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010

 Deria_Leena26, on 13th March 2011, 11:38, said:

Frumos Danila.

Cat are?
Are 10 luni si l-am cules de pe maidan cand avea 2 luni. De fapt el m-a gasit pe mine. A venit langa mine si m-a mieunat o multime apoi s-a catarat pe pantaloni. De atunci trebuia sa-mi dau seama ca va fi alpinist de meserie. Dar si tricolora ta e tare dulce.

Edited by Freddy12, 13 March 2011 - 11:55.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate