Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

samsung chat 335

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
biacos

biacos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.02.2011
vreau sa-mi cumpar un samsung chat 335.merita?sau dintre un nokia C3 si un samsung chat 335 care e mai ok?

#2
zerrozahar

zerrozahar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.02.2011
Salut, prietena mea are un samsung chat si e un telefon foarte ok.Eu nu sunt fan Nokia, ma axez pe samsung.Garantez ca bateria tine mai mult la samsung si e mult mai frumos(pararea mea) plus ca track padul face toti banii.Difuzorul cred ca se aude mai tare la samsung din ce-mi aduc aminte.In rest nu prea sunt diferente.

#3
biacos

biacos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.02.2011

View Postzerrozahar, on 23rd February 2011, 16:12, said:

Salut, prietena mea are un samsung chat si e un telefon foarte ok.Eu nu sunt fan Nokia, ma axez pe samsung.Garantez ca bateria tine mai mult la samsung si e mult mai frumos(pararea mea) plus ca track padul face toti banii.Difuzorul cred ca se aude mai tare la samsung din ce-mi aduc aminte.In rest nu prea sunt diferente.
mersi mult pt raspuns. si eu sunt de parere ca samsung e mai ok decat nokia..cred ca raman fidela.:)

#4
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,087
  • Înscris: 04.10.2005
nu cred ca se compara nokia C3 cu Samsung 335... este mai bun si fiabil nokia... doamne... stau acum si ma gandesc... s-a ajuns sa se spun a ca-i mai bun un tel samsung decat unul nokia...? hmmm... daca imi spuneati asta acum 13-14 ani ca o firma de aspiratoare o "sa faca" nokia si ericsson la telefoane v-as fi ucis instant... :)) asta e ...am imbatranit... trebuia s-o aud si pe asta...  :rolleyes:
bateria tine mai mult la nokia... trackpad ula...poti sa faci susu pe el...

Edited by khristian78, 26 February 2011 - 15:46.


#5
bogdystelist

bogdystelist

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.01.2010
si eu vreau sa imi cumapar un telefon si sunt indecis intre un nokia c3 si samsung ch@t 335...
desi sunt "un fan" nokia...cred k o sa aleg ch@t 335 in defavoarea lui c3...
astept si eu alte pareri...
bafta;)

#6
URZI

URZI

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 584
  • Înscris: 23.11.2005

View Postkhristian78, on 26th February 2011, 15:42, said:

nu cred ca se compara nokia C3 cu Samsung 335... este mai bun si fiabil nokia... doamne... stau acum si ma gandesc... s-a ajuns sa se spun a ca-i mai bun un tel samsung decat unul nokia...? hmmm... daca imi spuneati asta acum 13-14 ani ca o firma de aspiratoare o "sa faca" nokia si ericsson la telefoane v-as fi ucis instant... :)) asta e ...am imbatranit... trebuia s-o aud si pe asta...  :rolleyes:
bateria tine mai mult la nokia... trackpad ula...poti sa faci susu pe el...

salut!
desi am un nokia E5 ca si telefon principal, pt telefonul secundar nu pot sa ma hotarasc intre C3 si Samsung s3350.
le-am butonat pe ambele si trackpad-ul ala de la Samsung chiar face toti banii!!
anyway...ar fi bine venite si parerile altor useri.
cu siguranta mai sunt si altii in aceeiasi dilema , telefoanele avand aproximativ acelasi pret si functii.

rspkt!

#7
andreidiaconescu

andreidiaconescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.05.2010
Eu votez pt samsung c@ht

#8
andreyszekely

andreyszekely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 21.01.2008
samsung chat 335 si samsung s3350 e acelasi telefon ? spunetimi si mie unde gasesc culoarea champagne gold ca nu am gasit in magazine. ii trebe la sotia. cam ce pret are ?

#9
shoricel_

shoricel_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 04.04.2009
Ce face mai exact trackpadul ala? Si eu oscilez intre un Nokia C3 si Samsung chat 335. Dupa cum a zis sikhristian78, la modul general nici nu se poate compara Samsung cu unul Nokia din punctul meu de vedere. Drept este ca datorita brandului, nokiile sunt ceva mai scumpe, dar se merita.

O intrebare pentru cei care detin un Nokia C3: am butonat intr-un magazin un astfel de telefon iar o prima impresie a fost ca butoanele tastaturii qwerty nu sunt bine prinse in locasul lor si au un oarece joc. Asa e sau doar mi s-a parut mie?

#10
CiinaruDaniel

CiinaruDaniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 17.06.2011
sincer si eu sunt fan nokia..dar de data aceasta aleg Samsung Ch@335 pt ca acel trackpad chiar este foarte folositor,de ex iti usureaza mult mai mult munca pe net mobil..asa sa dai din sageti la C3 nu prea ma avantajeaza. si nokia are meniul acela simplist de care m-am cam saturat in ultimul timp + ca C3 are S40 si chiar nu se merita la modelul asta asa soft..O SA ALEG SAMSUNG..am mai avut samsung F480 si chiar mi-a placut cum se comporta..daca vrei ceva mai bun puteti sa incercati Nokia E71 Nokia E72..dar in ultimul timp sincer Samsung, LG , si HTC i-au cam batut la cur pe astia de la Nokia

#11
SRDACIA

SRDACIA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.12.2010
Am cumparat un Samsung 335 Ch@t in locul unui C3, motivele au fost:

1. SAR-ul la Samsung 335 Ch@t e 0.7, iar la Nokia 1.09, (in ultimul timp cei de la Nokia s-au prostit rau si nu mai sunt atenti si la acest detaliu, nu credeam ca trec de pe mobilele nokia pe alta marca
2. Trackpad-ul optic de la Samsung 335 Ch@t e mult mai ok decat click-aitul airea de la C3.
3. ascult radioul si uneori e destul de important pt mine sa inregistrez anumite emisiuni, Samsung 335 Ch@t are FM recording, C3...pauza.
4. Imi plac mobilele de culoare neagra... Samsung are Black, nokia Slate Grey, Golden White, Hot Pink
5. pretul ...Samsung 335 Ch@t  nou de la emag e cu 100 ron mai ieftin decat nokia C3

Pe segmentul low al mobilelor gen "BlackBerry", Samsung 335 Ch@t a castigat "lupta" cu nokia c3

#12
CiinaruDaniel

CiinaruDaniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 17.06.2011

View PostSRDACIA, on 19th June 2011, 20:47, said:

Am cumparat un Samsung 335 Ch@t in locul unui C3, motivele au fost:

1. SAR-ul la Samsung 335 Ch@t e 0.7, iar la Nokia 1.09, (in ultimul timp cei de la Nokia s-au prostit rau si nu mai sunt atenti si la acest detaliu, nu credeam ca trec de pe mobilele nokia pe alta marca
2. Trackpad-ul optic de la Samsung 335 Ch@t e mult mai ok decat click-aitul airea de la C3.
3. ascult radioul si uneori e destul de important pt mine sa inregistrez anumite emisiuni, Samsung 335 Ch@t are FM recording, C3...pauza.
4. Imi plac mobilele de culoare neagra... Samsung are Black, nokia Slate Grey, Golden White, Hot Pink
5. pretul ...Samsung 335 Ch@t  nou de la emag e cu 100 ron mai ieftin decat nokia C3

Pe segmentul low al mobilelor gen "BlackBerry", Samsung 335 Ch@t a castigat "lupta" cu nokia c3
AI FOARTE MARE DREPTATE..si eu sunt de aceeasi parere,telefoanele Nokia nu mai sunt ce-au fost sincer,LG,HTC si Samsung ii cam bat la cur cu brio

#13
Blondini

Blondini

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.07.2011

View PostSRDACIA, on 19th June 2011, 20:47, said:

Am cumparat un Samsung 335 Ch@t in locul unui C3, motivele au fost:

1. SAR-ul la Samsung 335 Ch@t e 0.7, iar la Nokia 1.09, (in ultimul timp cei de la Nokia s-au prostit rau si nu mai sunt atenti si la acest detaliu, nu credeam ca trec de pe mobilele nokia pe alta marca
2. Trackpad-ul optic de la Samsung 335 Ch@t e mult mai ok decat click-aitul airea de la C3.
3. ascult radioul si uneori e destul de important pt mine sa inregistrez anumite emisiuni, Samsung 335 Ch@t are FM recording, C3...pauza.
4. Imi plac mobilele de culoare neagra... Samsung are Black, nokia Slate Grey, Golden White, Hot Pink
5. pretul ...Samsung 335 Ch@t  nou de la emag e cu 100 ron mai ieftin decat nokia C3

Pe segmentul low al mobilelor gen "BlackBerry", Samsung 335 Ch@t a castigat "lupta" cu nokia c3

Mare dreptate ai . Si eu am luat aceeasi decizie Samsung Chat335 nu Nokia C3.. Am avut de castigat doar .
Nokia a coborat prea mult standardul cu care isi rasfata clientii acum cativa ani sa zic . Au aparut telefoane doar de "tinut in buzunar" au devenit prea fragile si sensibile.

#14
in10se_l1fe

in10se_l1fe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 26.01.2011
Am și eu acest telefon; sunt foarte, foarte mulțumit de el. Singura problemă care mă cam incomodează este că transferul prin Bluetooth merge mult mai greu decât la alte telefoane. M-am gândit că fiind o versiune mai nouă de Bluetooth (2.1) nu e compatibil cu celelalte, dar nu cred că este o problemă că acesta are 2.1 și altele 2.0, normal ar trebui să meargă mai rapid transferul... Știe cineva vreo rezolvare la problema asta?

#15
kappa77

kappa77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.07.2008
nu va luati Samsung Chat s3350, e un kk de telefon, regret ca nu am cumparat nokia c3. pe kk asta de samsung nu pot instala aplicatii mai mari de 700kb, au pus limita ca tampitii, marsh la aspiratoare !!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate