Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Grand Efe vs Didim beach

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007
A fost cineva recent la Didim Beach Hotel? Ceva opinii? Plec si eu in 3 zile si vroiam sa aflu pareri ai celor care au fost recent (in vara aceasta). Multumesc!

#38
mita2008

mita2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.04.2008

View Posteuronike, on 14 septembrie 2012 - 15:32, said:

A fost cineva recent la Didim Beach Hotel? Ceva opinii? Plec si eu in 3 zile si vroiam sa aflu pareri ai celor care au fost recent (in vara aceasta). Multumesc!

te asteptam cu ceva impresii...

#39
Deborah77

Deborah77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 22.07.2008
Pai pot sa-ti spun eu, ca am fost la sfarsit de august :). Mie mi-a placut mult. Iar copilul (5 ani jumate) a fost innebunit dupa aquapark. De-acum, asta va fi standardul pt vacante, pana mai creste pustiul :). Sa ne spui, draga rott, de unde mai scot eu hotel cu 7-8 tobogane la pretul asta, pt anul viitor ? :).

Culmea, cand am fost noi nu erau turisti romani. Aproape deloc. Printr-o minune si-a gasit fi-miu un prieten de varsta lui, ei erau singurii baietei romani din tot hotelul. Mancarea f buna, bauturile asa-si-asa, noroc cu vinul, peisaj de vis, plaja acceptabila. Ce mai, ofera mai mult decat de astepti pt banii dati. A, daca vrei inspectie, da, camerele cam mici, tapetul se mai desprinde, bate tare vantul, la masa la unele preparate se mai face coada (culmea, cea mai mare aglomeratie era la cartofi prajiti, naiba sa-i inteleaga pe englezi cum ii pot manca in asemenea cantitati). Coada si la inghetata, 1 ora pe zi. Coada si la tanti care face placinte, dar nu-s cine stie ce, stai odata si te linistesti. Rest a-la-cart cam plictiseala, dar merita incercat. Spectacole f reusite, la fel si mini-disco. Oaspeti englezi si turci, f civilizati, e drept ca nu m-am dus sa fac studii de antropologie pe acolo. Sezlenguri comode, gaseai la piscina pe alese pana in 8, dupa aia la noroc. Cam inghesuite, ma deranja sa stau lipita de englezoiul de langa mine. Animatia destul de OK, nu participam la jocurile lor, dar creau o atmosfera de buna dispozitie. Imi placea cocosul de dimineata, cand incepea programul lor :). Si melodia lui Costi Ionita - cu ea ne culcam, cu ea ne trezeam :). Nu va speriati, noi ascultam doar rock, nu manele, dar cantecul ala m(Chef ca la Paris parca) mergea de minune in contextul respectiv.

#40
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
nu exista un hotel care sa ofere si sa coste la fel ca didim beach resort, raportul calitate-pret este excelent
preturile pt 2013 sint deja "sus", tineti cont insa ca anul trecut pina la jumatatea lui decembrie nu mai erau locuri pt iunie 2012

#41
Deborah77

Deborah77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 22.07.2008
M-am uitat, noi am fost anul asta din 23 august, 9 nopti, cu early-booking, gasit cu greu la sfarsit de februarie. In aceeasi perioada, pe 2013, cu early bookingul vostru, rott, ar iesi vreo 800. Hai, ca nu e mare diferenta, oricum merita cu varf si indesat.

N-as mai merge tot acolo, totusi, n-ar mai fi surpriza, si bucuria. Vreu altceva. Deci, ce sa fie, cat sa ne incadram in 1,000 EUR pe 10 nopti si sa aiba tobogane cat mai multe?

#42
Deborah77

Deborah77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 22.07.2008
Multumesc de sfaturi, interesante.....cu exceptia celor din lantul Amara, care depasesc cu mult bugetul. 2 nopti acolo costa cat 5 la Didim Beach, cum sa le compari?

#43
ratza18

ratza18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 05.02.2008
A fost cineva recent la Didim Beach, sa ne spuna impresiile despre hotel (cazare, masa, facilitati, distractii) si mai ales daca a mers cu masina proprie au fost probleme?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate