Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Grand Efe vs Didim beach

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#19
bogdan74

bogdan74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 04.02.2010

View Postgiulieta, on 11th December 2011, 12:27, said:

Uau !ce pret tare are acest hotel am niste prieteni care au fost si au platit mult mai mult acum 2 ani la sfarsitul lui iunie.
Nu va lasati dusi in eroare de preturi!
Mai intai cautati impresiile altor turisti romani care au fost acolo,nu a strainilor.
Documentati-va inainte de a cheltui banii!

#20
dcr

dcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,021
  • Înscris: 01.05.2004

View Postbogdan74, on 11th December 2011, 23:47, said:

Nu va lasati dusi in eroare de preturi!
Mai intai cautati impresiile altor turisti romani care au fost acolo,nu a strainilor.
Documentati-va inainte de a cheltui banii!

Nu inteleg logica ta! Adica turistii romani sunt mai obiectivi decat cei straini sau care este ideea?

#21
bogdan74

bogdan74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 04.02.2010

View Postdcr, on 12th December 2011, 00:12, said:

Nu inteleg logica ta! Adica turistii romani sunt mai obiectivi decat cei straini sau care este ideea?
Cei straini au alta mentalitate,vad alftel lucrurile fata de noi.
Vezi impresiile turistilor romani fata de ei anul asta la acest hotel  si ai sa intelegi de ce am afirmat asta.
Altfel,am vazut in ultimii trei ani atat in Tunisia cat si in Turcia ca media turistilor straini,ca ani,este mult mai mare fata de a noastra.
Ei au bani la batrinete,sa se odihneasca la mare,sa stea tolanisti pe sezlong,pe cand noi....
In ultimul rand,vazind doar o fotografie cu plaja si sezlong-urile acestui hotel,as gandi de trei ori daca as alege acest hotel.
Asta, pentru cei care iubesc intradevar marea,nu vii,cum vad majoritatea turistilor straini,sa stai aproape toata ziua la piscina hotelului.
Piscine avem si acasa!
Este doar parerea mea personala,sper sa nu supar pe cineva....
:peacefingers:

#22
ultrasul

ultrasul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.04.2008
da, plaja aceea e singurul mare minus care il vad si eu. m-am gandit mult la pret si oferta hotelului. As trece peste multe, dar nu peste plaja aia. va doresc vacanta placuta tuturor care alegeti sa mergeti acolo si nu numai.

#23
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
in perioada 01.07 - 09.07 la didim beach va fi asa: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zopc7xYveBY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

asta mi se pare mie cel mai mare minus

#24
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postrottweiler2007, on 12th December 2011, 12:34, said:

in perioada 01.07 - 09.07 la didim beach va fi asa: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zopc7xYveBY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

asta mi se pare mie cel mai mare minus
:OK:

#25
mirulazar

mirulazar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.01.2011
A facut careva dintre voi rezervare la acest hotel pentru 2012? La ce preturi si pentru ce perioada?

#26
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postmirulazar, on 17th December 2011, 13:14, said:

A facut careva dintre voi rezervare la acest hotel pentru 2012? La ce preturi si pentru ce perioada?
majoritatea merg din 1 în 8 iulie așa cum am scris mai sus dar trebuia să te obosești să citești iar despre prețuri nu se discută aici, prețurile le găsești pe saiturile agențiilor de turism dar trebuie să te obosești să cauți

#27
bogdan74

bogdan74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 04.02.2010

View Postrottweiler2007, on 17th December 2011, 13:45, said:

majoritatea merg din 1 în 8 iulie așa cum am scris mai sus dar trebuia să te obosești să citești iar despre prețuri nu se discută aici, prețurile le găsești pe saiturile agențiilor de turism dar trebuie să te obosești să cauți
Ca idee,momentan nu este nici o "oboseala".
Majoritatea agentiilor vad ca nu posteaza ,inca, ofertele FB sau EB pentru Turcia 2012.
Mare problema si cu orarul de zbor al  avioanelor.....
:thumbdown:

#28
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postbogdan74, on 17th December 2011, 21:35, said:

Ca idee,momentan nu este nici o "oboseala".
Majoritatea agentiilor vad ca nu posteaza ,inca, ofertele FB sau EB pentru Turcia 2012.
Mare problema si cu orarul de zbor al  avioanelor.....
:thumbdown:
1. aici e topicul despre didim beach vs grand efe
2. majoritatea agentiilor au deja ofertele puse pt aceste hoteluri iar didim bici va intra in stop sale cit de curind pt perioada 1-8 iulie
3. la didim bici si la grand efe nu merge nimeni cu avionul
4. orarul de zbor se va stii in principiu prin fe-martie dar el poate suferi modificări și cu tine pe aeroport

#29
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
Atentie!!! sint agentii care va spun ca hotel didim beach resort elegance accepta familii formate din 2 adulti + 2 copii trecuti de 3 ani in camera standard!!! NU ESTE ADEVARAT! hotel didim beach resort elegance accepta in camera standard doar 2 adulti+ copil 12,99 ani + copil 02,99 ani!!!!

puneti mina pe telefoane si sunati la hotel si intrebati daca ce vi se spune prin agentii e real sau nu, nu inghititi orice minciuna

#30
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
la DBRE nu mai sint locuri in perioada 01 iulie - 08 iulie! gata, au trimis stop vinzari!

#31
mirulazar

mirulazar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.01.2011
Sa inteleg ca nu mai are rost sa incerc sa fac rezervare in perioada 28.06-09.07.Alte sugestii?

#32
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postmirulazar, on 28th December 2011, 17:06, said:

Sa inteleg ca nu mai are rost sa incerc sa fac rezervare in perioada 28.06-09.07.Alte sugestii?
alte sugestii la acelasi pret, yok
mareste bugetul si fa trafic pe saiturile agentiilor de turism si vezi ce iti permiti

vezi: venosa, grand belish kusadasi, ephesia kusadasi, club armonia din bodrum etc

#33
creiveancristi

creiveancristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 07.01.2010

View Postmirulazar, on 17th December 2011, 13:14, said:

A facut careva dintre voi rezervare la acest hotel pentru 2012? La ce preturi si pentru ce perioada?
Vad ca am avut noroc,am facut rezervare pe ultima suta de metri.
Perioada 27.06.2012-4.07.2012.
Camera family room,2 adulti si 2 copii de 6 si 8 ani.pret 546 euro.

#34
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
la DBRE nu mai sint locuri pt camerele standard fara vedere la mare in perioada 24 iunie - 08 iulie iar pt perioada 01 iulie - 08 iulie nu mai sint locuri in niciun tip de camere

#35
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007
Gata. Am facut rezervare la Didim Beach. Sper sa fie OK si in septembrie.

#36
birlanmarius

birlanmarius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.02.2011

View Posteuronike, on 11th January 2012, 09:30, said:

Gata. Am facut rezervare la Didim Beach. Sper sa fie OK si in septembrie.
la ce agentie , daca nu te superi

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate