Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

tapet pe comanda

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
buna tuturor. vreau sa stiu si eu, pot comanda la noi in romania tapet din vinil sau bumbac sau chiar hartie cu un model care-l doresc eu? ceva personalizat? se face pe la noi asa ceva?
multzam anticipat

#2
mardraaxi

mardraaxi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,898
  • Înscris: 22.11.2009
din cite stiu eu doar tapet pe hartie dar ceva legat de fototapet,probabil daca le pui la dispozitie un desen pe un cd realizat de un designer complet cu repere si coduri culori poate e posibil,nu as sti unde sa te indrum.

#3
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
tocmai asta ma intereseaza. teoretic pare similar procesul de imprimare si pe tapet hartie si pe vinil. vreau neaparat sa fac tapet pe comanda si nu am gasit pana acum nimic

#4
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
chiar nu stie nimeni?

#5
dolcemina

dolcemina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.02.2011

View Postvacaroz, on 20th February 2011, 00:24, said:

chiar nu stie nimeni?
cu aceeasi problema ma confrunt si eu  :huh: , in Tirgul Mures,am inteles ca este ceva de acest gen,stii ceva de asta?
o zi buna

#6
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,328
  • Înscris: 09.09.2006
Cunosc pe cineva care se ocupă cu ceva de felul ăsta, dar nu pot fi sigur că este chiar ce vreți voi. Omul/firma este in București.
PM pentru detalii.

Edited by buntzi, 22 February 2011 - 14:17.


#7
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008

View Postbuntzi, on 22nd February 2011, 14:15, said:

Cunosc pe cineva care se ocupă cu ceva de felul ăsta, dar nu pot fi sigur că este chiar ce vreți voi. Omul/firma este in București.
PM pentru detalii.
ms frumos. raman dator cu o bere . a fost de foarte mare folos ajutorul tau :)

#8
claudiu.matei

claudiu.matei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 21.10.2006
am raspuns cam tarziu cred dar se face fototapet si pe vinil. saptamana viitoare dau comanda de asa ceva. ajunge pe la 20 de euro/mp

#9
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
Salut. va pot ajuta si eu cu print pe tapet pe comanda . Am o imprimanta hp  noua care poate printa pe tapet, role de 1,4 m latime, lungime max 100 m :)
Ati avea nevoie de o grafica foarte buna totusi cu rezolutie mare.
Avantajul acestui suport ar fi ca se aplica extrem de usor, are un adeziv ce se actioneaza pe baza de apa .pur si simplu pui tapetul pe perete si dai cu un burete umed peste si se lipeste automat .

Cred ca va pot ajuta si cu niste mostre / probe inainte daca vreti sa comandati asa ceva.

#10
MariusMondialu

MariusMondialu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 30.05.2010
vreau si eu adresa sa nr de tel de la o firma din buc care se ocupa cu fototapet

#11
loc_jeca

loc_jeca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 31.03.2009
am vazut in Baumax in Targu Mures multe exemplare frumoase, dar toate erau pe comanda (30E/mp2),

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate