Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

URGENT! Modelare 3D dupa un desen in Catia V5 R16 sau R17

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Salut.

Cine ma poate ajuta foarte URGENT in modelarea unei piese in Catia V5 R16 sau R17 (neaparat in una din aceste versiuni), imi trebuie modelul 3D in seara aceasta , luni, 07.02.2011 si nu mai tarziu. Modelul parametrizat urmarind desenul sau. Piesa nu este foarte complicata dar nici foarte simpla. Este foarte posibil sa lipseasca ceva cote , iar desenul este de fapt un jpc , nu se vede foarte foarte clar, dar se poate lucra de pe el.

Plata se va face in momentul trimiterii piesei pe e-mail, imreuna cu contul bancar al celui ce va face piese. Ofer 50 ron imdeiat ce piesa va fi primita si analizata, dar, precize inca o data, neaparat in seara aceasta , 07.feb.2010.

Pentru primirea desenului si mai multe detalii, va rog sa ma contactati cat mai urgent si fara nicio retinere pe privat (PM).

VA ROG MULT DE TOT SA DATI DOVADA DE SERIOZITATE MAXIMA, nu ma abordati doar de dragul de a ma aborda, pentru mine este o chestie extrem de importanta si chiar imi trebuie ajutor si nu am timp de pierdut.

Multumesc

Edited by cuculea, 07 February 2011 - 09:56.


#2
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
REZOLVAT.....

Multumesc ......

#3
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,371
  • Înscris: 05.04.2006
am vazut-o si eu acum, e tare faina, incerc sa o modelez mai incolo cind vin de la facultate

#4
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Piesa a fost modelata si trimisa. Va multumesc.

#5
alexionescu

alexionescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.01.2008
Salutari,

Daca stiti persoane care stiu Catia V5 si vor sa se angajeze, avem nevoie urgent de 5 persoane.
Se cer cunostinte medii, urmand ca dupa angajare sa se mearga la specializare 2 luni in italia.
Contactati-ma cu un CV la adresa [email protected] sau la tel 0726333596.


Numai bine,
Alex

#6
miticagrigore

miticagrigore

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 07.01.2012

 alexionescu, on 13th January 2012, 16:42, said:

Salutari,

Daca stiti persoane care stiu Catia V5 si vor sa se angajeze, avem nevoie urgent de 5 persoane.
Se cer cunostinte medii, urmand ca dupa angajare sa se mearga la specializare 2 luni in italia.
Contactati-ma cu un CV la adresa [email protected] sau la tel 0726333596.


Numai bine,
Alex

buna ziua
eu stiu (proiectez mobilier din lemn masiv, assembly design si drafting)
vreau mai multe detalii pls pe [email protected]
multumesc
mitica

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate