Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)

Pareri cartiere/zone in care ati ...

Care este culoarea normala de soia?
 Comertul cu arcuri si arbalete

Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...

Camere video, supraveghere curte....
 Epilator care nu smulge puful

Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte

Apartament Iași
 Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...
 

Ce placa de baza sa`mi iau?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Pushky

Pushky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 19.08.2005
Caut o placa de baza care sa fie cat de cat de Doamne`ajuta...
ce`mi puteti recomanda dintre AsRock, MSI, Asus A7V600-X!
imi trebuie la fauclta, in camin...deci calcu` o sa fie destul de solicitat!
mentionez ca nu am bani de Gigabyte, Epox, sau ASUS mai puternice...astept parerile voastre

#2
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
MSI nu am testat. Iar decat sa iei un Asrock, mai bine ia asus-ul. A7v600-x am acasa, nu am avut nici o problema cu ea. Eu zic sa cumperi asus-ul ca e ok.

#3
invisible

invisible

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 06.07.2005
eu am ECS.e a doua placa ECS si stiu ca sunt destul de blamate.Dar eu am inclusiv procul overclockat si merge superstabil.e o varianta destul de ieftyina si decenta

#4
cerbra

cerbra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 28.12.2003
Mergi pe Asus ca si-au construit o traditie in ce priveste fiabilitatea. La AsRock nici sa nu te gandesti.

Invisible, Si eu am avut un ECS, K7VTA3 parca ii spunea...oricum cu KT 333. Am rulat-o am fortat-o i-am facut de toate desii o tineam pe calculatorul secundar si mai merge si acum. Dar asta nu inseamna ca toate sunt fiabile. Nu degeaba s-au plans atatia de ECSuri.

#5
invisible

invisible

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 06.07.2005

cerbra, on Aug 22 2005, 17:01, said:

Mergi pe Asus ca si-au construit o traditie in ce priveste fiabilitatea. La AsRock nici sa nu te gandesti.

Invisible, Si eu am avut un ECS, K7VTA3 parca ii spunea...oricum cu KT 333. Am rulat-o am fortat-o i-am facut de toate desii o tineam pe calculatorul secundar si mai merge si acum. Dar asta nu inseamna ca toate sunt fiabile. Nu degeaba s-au plans atatia de ECSuri.

<{POST_SNAPBACK}>

tot k7vta3 am si eu:)
revizia 6
sunt supermultumit de ea
exista o varianta cu nf2 se numeste n2u400 parca,si are fsb 400

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate