Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Local cu muzica rock & jazz (oldies but goldies)

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
cristi1990

cristi1990

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 26
  • Înscris: 22.11.2010
Buna,numele meu e Cristi,am 20 de ani,dispun de un capital si intentionez sa imi deschid o afacere.Ideea mea ar fi sa imi deschid un local cu muzica rock & jazz,cu bauturi si tigari la preturi accesibile,si m-ar interesa sa stiu ce taxe ar trebui sa platesc exact,cu ce ar trebui sa fiu la zi,si de ce as avea nevoie concret pentru a-mi putea deschide localul.Multumesc.

Editat de cristi1990, 22 noiembrie 2010 - 22:48.


#2
TLGsoft

TLGsoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.553
  • Înscris: 25.03.2006
In afacerea asta trebuie sa fii cu ochii pe toti: fisc, clienti, barmani si concurenta. Plus ca legislatia este in plina schimbare, este posibil sa fii taxat la scaun.

Sfatul meu este sa cauti pe cineva cu experienta sa se ocupe de treaba asta si el va sti ce sa faca.

PS: Tigarile nu poti sa le vinzi la "pret accesibil". Au pret reglementat.

#3
Yarandill

Yarandill

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 19
  • Înscris: 18.03.2009

Vizualizare mesajcristi1990, pe 22nd November 2010, 22:25, a scris:

Buna,numele meu e Cristi,am 20 de ani,dispun de un capital si intentionez sa imi deschid o afacere.Ideea mea ar fi sa imi deschid un local cu muzica rock & jazz,cu bauturi si tigari la preturi accesibile,si m-ar interesa sa stiu ce taxe ar trebui sa platesc exact,cu ce ar trebui sa fiu la zi,si de ce as avea nevoie concret pentru a-mi putea deschide localul.Multumesc.


Recent am convins un prieten sa investeasca intr-un local de genul... are cateva luni de activitate si nu pot spune ca nu scoate profit. M-am ocupat de el de la 0 si a iesit o treaba bunicica. Daca ai nevoie de sfaturi si ajutor ma poti contacta fara nici o problema.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate