Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Lacuna grava !

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ZnSstr

ZnSstr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 01.12.2009
Salut,

Prima data incep sa atentionez modetatorii ca acest topic ar trebuii sa fie primul.Si acolo unde: "muzica din filme" ar fi mai corect "Soundtrack`uri/Coloane sonore",sper sa ajut si sa nu irit.
Si acum problema mea:
Intr-o zi pe tvr cultural, am gasit o melodie care-mi placea foarte mult, era o fata (parca avea nume romanesc) tanara in orice caz, si un tip care canta la pian.In caz ca-si aduce aminte careva de acel concert sau ce era, tipa avea o rochie rosie.Dar daca-mi ziceti doar cum o cheama pe ea sau pe el sunt foarte multumit ca pot gasi orice cu doar un nume.
Astept cu nerabdare un raspuns
Multumesc anticipat

Edited by ZnSstr, 12 October 2010 - 21:57.


#2
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Din criza de timp nu am mai intrat pe aici.
Dar la intrebarea ta vin si eu cu o intrebare. De ce nu le scri direct celor de la TVRCultural?
Ceva de genul "Stimate doamna/stimate domn, ma cheama si in jurul datei... am vazut..descrire...dar nu am retinut cum..
Ma puteti ajuta, pls? Va multumesc anticipat, al vostru.."
Mai mult decat sa nu iti raspunda nu ai ce sa patesti.
Dar parerea mea personala ca se vor preocupa si in cateva zile iti vor raspunde. Sunt atat de putini cei care le scriu, incat se vor simti flatati..
Sa ne spui daca am avut dreptate. BAFTA.

Edited by Prien, 18 October 2010 - 21:57.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate