Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Skoda lansează un model anti-Dacia Logan

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
rares815

rares815

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 26.08.2008
E draguta cat de cat. Dar (tre' sa existe un dar) e prea ridicata pe suspensii. In rest, astept pretul, dotari etc. etc.

#38
closchkutza

closchkutza

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,438
  • Înscris: 08.12.2006
In india Renault e privit ca "premium"? :))

#39
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,595
  • Înscris: 05.11.2009
da. Culmea. Gandeste-te ca acolo se vand masini ca suzuki( alto , 800, omni, eeco), tata (nano, grande mk2, venture, sumo victa) , Hyundai santro, hyundai accent (cel de acu 2 generatii) , Mitsubishi lancer model de acu 2 sau 3 generatii, mahindra bolero, scorpio etc. Acolo la ei,masini ca hyundai i20, Suzuki swift, Honda jazz, Ford fiesta is considerate masini premium de clasa mica :lol: Oricum in india, loganul nu a fost un succes din cauza preturilor, masina neavand foarte multe componente integrate local (deci aveau taxe mari). Insa din ce am vazut eu pe forumurile indiene, a fost o masina apreciata mai ales pentru fiabilitate.

http://www.marutisuz...car-models.aspx
http://www.mitsubish...er/overview.php

#40
fastcarjunkie

fastcarjunkie

    Active Driver ;)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,314
  • Înscris: 27.03.2007
Nu e nici o problema, cu conditia s-o lanseze in EU, chiar si ca-concurenta pt. x52. :P

Edited by fastcarjunkie, 10 October 2011 - 22:54.


#41
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
cati de bani e concrenta loganului?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate