Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

HTC Desire HD

- - - - -
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#37
Go.go.man

Go.go.man

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.12.2005

View Postcattani, on 20th November 2010, 23:52, said:

la orange are un pret rezonabil la un abonament destul de bun.
asteptam si o replica vodafone, poate si cu niste abonamente care conțin sms-uri
telefonul merită toți banii.

pe site-ul celor de la Orange nu este, sau nu vad eu bine. daca sti cat costa DHD (ab+optiune) spune-ne si noua

#38
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
la orange este cam 240 euro la pantera 12 + optiunea de net 9 euro
momentan nu e pe stoc la orange
https://www.orange.r...e/htc-desire-hd

acum a aparut si la vodafone la 289 euro la ab de 16 euro.
aici este pe stoc la vodafone
https://www.vodafone...33.22620023.pr#


cum e mai bine ?

#39
Hogfather

Hogfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 02.02.2008
sper sa am unul astazi, wuhuu!
Trebuie doar sa-mi confirme vodafone unde au stoc, l-am primit la oferta de 259 eur cu abonament.

O sa-l butonez in 1 dec si revin cu impresii

#40
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
abia așteptăm primele impresii !

#41
Hogfather

Hogfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 02.02.2008
Din pacate nu mai era in stoc, dar sper sa gasesc azi unul.
Daca nu m-a pacalit omul de la magazinul vodafone le vine stoc pe seara.

#42
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
as vrea sa il vad intr-un shop..sa vad diferente clare intre galaxys-ul ce il detin si acesta..pentru optimizare ..soft cum e construit as vrea sa imi schimb sgs-ul pe desirehd..
insa cred ca mai astept un pic sa apara mai mutle pareri..teste etc..probleme

#43
laufer

laufer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 12.06.2006
Am si eu o intrebare pentru posesorii de Desire HD, cum fac ca in agenda sa-mi afiseze doar numerele din telefon? La People am reusit, dar la agenda telefonica nu. Nu vreau sa-mi sterg numerele de pe sim, vreau doar sa nu le mai afiseze.

In rest telefonul este ok. Este primul meu smartphone, implicit primul telefon cu Android. Bateria ma tine cam o zi daca il butonez foarte mult si daca stau pe net cu el. Acum l-am incarcat azi dimineata si am stat  cam 20 min pe wi-fi, m-am jucat putin si cam atat si s-a consumat doar 30% din baterie.

Edited by laufer, 03 December 2010 - 22:34.


#44
Hogfather

Hogfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 02.02.2008
E incredibil cat de dificil se gaseste tel-ul asta.

Am conversat pe mail cu doua magazine vodafone si mi-au zis ca au avut 1 respectiv 2 bucati si erau comandate/vandute imediat.
WTF?

#45
laufer

laufer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 12.06.2006

View PostHogfather, on 7th December 2010, 17:54, said:

E incredibil cat de dificil se gaseste tel-ul asta.

Am conversat pe mail cu doua magazine vodafone si mi-au zis ca au avut 1 respectiv 2 bucati si erau comandate/vandute imediat.
WTF?


Da, foarte greu se gaseste. Eu l-am luat de pe site de la Vodafone. Acum am vazut ca nu mai exista.
Eu ca sa-mi gasesc husa pentru el am facut comanda pe Amazon, pt ca in Romania nu gaseam.  Am gasit si mai ieftin. :D

#46
tfbogdan

tfbogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 22.04.2009

View PostHogfather, on 7th December 2010, 17:54, said:

E incredibil cat de dificil se gaseste tel-ul asta.

Am conversat pe mail cu doua magazine vodafone si mi-au zis ca au avut 1 respectiv 2 bucati si erau comandate/vandute imediat.
WTF?
Ciudat..ieri l-am vazut expus intr-un magazin.

#47
laufer

laufer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 12.06.2006

View Posttfbogdan, on 7th December 2010, 20:56, said:

Ciudat..ieri l-am vazut expus intr-un magazin.

De obicei expun niste machete pe la dealerii Vodafone. Asa am vazut si eu undeva si cand m-am uitat la el, mi-au spus ca au doar macheta momentan. :D

#48
Hogfather

Hogfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 02.02.2008
Gata, am pus mana pe unul, l-am platit si l-am pus sa manance niste volti pana ii creste bateria mare.
Cred ca mi l-au dat ca sa scape de mine avea adresa de mail de la 2 magazine si ii tot intrebam cand vine.

Dar telefonul e perfect ca si aspect, nu are nici una dintre problemele de lansare (hardware nealiniat, praf, alte alea)

Happy, happy day!

#49
Hogfather

Hogfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 02.02.2008
Ok primele impresii, e un monstru de telefon cu capacitati pe masura.
Ce nu are e baterie sanatoasa, din fericire stau mult pe langa prize.
Poate se mai imbunatateste in timp, azi l-am tinut cu conexiunea 3g deschisa si pe la 3 avea 20% din baterie (scos din priza la 9 dimineata)
Cu un pic de management delicat al bateriei se poate si mai bine.
Evident ecranul e cel mai mare mancator de baterie (cam 60-70% din total)
Mi-am instalat tot felul de aplicatii, totul merge bine mai putin faptul ca nu pot cumpara aplicatii din android market dar asta nu e problema telefonului. Opa, cred ca tocmai am rezolvat asta :)

In rest n-am nimic de reprosat astept doar sa gasesc o husa de calitate pentru el.

#50
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
mi-am luat astazi HTC Desire HD si am numai pareri de bine deocamdata (m-am jucat vreo 2 ore asa pe el deci nu e mult) dar nu am husa si la magazin nu avea nimic sa se potriveasca asa ca intrebarea mea ar fi de unde pot sa fac rost de o husa?

#51
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,478
  • Înscris: 14.04.2002
Eu am luat in final originala de pe Amazon. Ai grija unde probezi husa cu capacul de la sim. Am patit on nepatita .. :) A ramas in husa si mi-a luat 2h sa il scot. Era o husa scumpa ca o taiam, dar costa 200lei. In general merg de HD2 daca nu gasesti de DHD

#52
laufer

laufer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 12.06.2006
Eu tot de pe Amazon mi-am luat.

#53
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
problema e ca eu n-am card de credit sa-mi cumpar de pe amazon(stiu,epoca de piatra dar nu l-as utiliza des asa ca nu mi-am facut) haha, sper sa gasesc ceva prin romanica si ceva sub 250ron cat am vazut una pe un site. Ma asteptam sa vina cu husa totusi asa cum am avut si la blackberry .

#54
laufer

laufer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 12.06.2006
Daca-ti  spun ca de pe amazon eu am dat pe ea 45 RON. Bine acum depinde de care vrei.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate