Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Data lansare iPhone 4

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
583 replies to this topic

#37
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
am citit foarte multe lucruri negative despre iphone 4. Nu ma intereseaza, 3gs-ul este foarte ok. Acum inteleg de ce unii iubesc apple si altii il urasc :)

#38
phillipgheorghe

phillipgheorghe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.02.2007
daca tot nu are probleme cu semnalul si-l laudati atata de ce a fost demis Mark Papermaster  vicepresedintele sectiunii hardware apple care a fost gasit responsabil de problemele cu antena iPhone 4?
pentru fanii Apple nu aruncati cu pietre sunt si eu fan dar am trecut de la 3GS la Samsung Galaxy S asta nu insemna ca nu-mi place Apple ci doar ca-mi plac banii mei cand e vorba de calitate.

Si pt cei care l-au atacat pe florinbv acuzat ca nu a pus mana pe nici un iPhone 4, nu a pus mana pe el pentru ca-si pierdea semnalul

Edited by phillipgheorghe, 09 August 2010 - 10:26.


#39
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007

View Postphillipgheorghe, on 9th August 2010, 11:21, said:

daca tot nu are probleme cu semnalul si-l laudati atata de ce a fost demis Mark Papermaster vicepresedintele sectiunii hardware apple care a fost gasit responsabil de problemele cu antena iPhone 4?
pentru fanii Apple nu aruncati cu pietre sunt si eu fan dar am trecut de la 3GS la Samsung Galaxy S asta nu insemna ca nu-mi place Apple ci doar ca-mi plac banii mei cand e vorba de calitate.

Si pt cei care l-au atacat pe florinbv acuzat ca nu a pus mana pe nici un iPhone 4, nu a pus mana pe el pentru ca-si pierdea semnalul

...și ce legătură au spusele tale cu data lansării în România.

#40
phillipgheorghe

phillipgheorghe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.02.2007

View Posthubbabub1601, on 9th August 2010, 14:22, said:

...?i ce legătură au spusele tale cu data lansării în România.

ok atunci o sa bag ceva legat de lansare : lanseaza-te o data!

Edited by phillipgheorghe, 09 August 2010 - 13:36.


#41
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007

View Postphillipgheorghe, on 9th August 2010, 14:31, said:

ok atunci o sa bag ceva legat de lansare : lanseaza-te o data!


Am înțeles, nu-ți place telefonul ăsta, te deranjează faptul că există persoane care-și doresc acest telefon... ( :huh: )
Topicul se numește ”Data lansare iPhone 4”. Topicul cu păreri despre iPhone 4 este în altă secțiune...

On topic: ceva informații noi despre data lansării? Un insider ar fi de folos, aici :)

#42
mark

mark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 12.02.2007
Insiderul ala nici el nu cred ca stie ce si cum. Sigur o sa vina in septembrie parerea mea. In august nu pupam...

#43
phillipgheorghe

phillipgheorghe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.02.2007

View Posthubbabub1601, on 9th August 2010, 14:45, said:

Am înțeles, nu-ți place telefonul ăsta, te deranjează faptul că există persoane care-și doresc acest telefon... ( :huh: )
Topicul se numește ”Data lansare iPhone 4”. Topicul cu păreri despre iPhone 4 este în altă secțiune...

On topic: ceva informații noi despre data lansării? Un insider ar fi de folos, aici :)


Nu ma deranjeaza deloc acest telefon tin sa repet ca sunt destul de fan apple...si ca sa fiu pe subiect si sa nu ma mai abat de la acest topic pot sa intreb si eu pe cineva de la Orange de ce au retras de pe site treba aia cu lansarea iPhone?

#44
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007

View Postphillipgheorghe, on 9th August 2010, 19:18, said:

Nu ma deranjeaza deloc acest telefon tin sa repet ca sunt destul de fan apple...si ca sa fiu pe subiect si sa nu ma mai abat de la acest topic pot sa intreb si eu pe cineva de la Orange de ce au retras de pe site treba aia cu lansarea iPhone?


Eu o vad pe site... În flashul de pe prima pagină, cel cu 5-6 slide-uri diferite. Primul slide (apasă pe primul pătrățel de la stânga spre dreapta, din josul frame-ului) este cel cu iPhone 4 coming soon...

#45
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
L-am vazut live, demential telefon, problema cu semnalul a fost semnalata de cel care il detine, imi place ecranul, viteza de reactie si carcasa care este ireprosabila dpdv al finisajelor.

Asteptam cuminti sa il putem vedea la fata in mag. orange.

#46
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007
Update: am sunat la orange, la unul dintre shop-urile din București. Înițial mi-au spus cum că n-au o dată precisă și mi-au sugerat să mă înscriu în mailing listul ăla de pe site, lucru pe care l-am făcut în urmă cu o lună. După ceva smiorcăieli (de partea mea) și insistențe, tipul cu care discutam mi-a spus (absolut neoficial) cum că ei nu au primit încă o dată precisă, dar zvonurile spun că telefonul ajunge la sfârșitul lui august / începutul lui septembrie, ceea ce intuiam deja.

#47
sind

sind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,105
  • Înscris: 28.03.2007

View Posthubbabub1601, on 10th August 2010, 12:39, said:

Update: am sunat la orange, la unul dintre shop-urile din București. Înițial mi-au spus cum că n-au o dată precisă și mi-au sugerat să mă înscriu în mailing listul ăla de pe site, lucru pe care l-am făcut în urmă cu o lună. După ceva smiorcăieli (de partea mea) și insistențe, tipul cu care discutam mi-a spus (absolut neoficial) cum că ei nu au primit încă o dată precisă, dar zvonurile spun că telefonul ajunge la sfârșitul lui august / începutul lui septembrie, ceea ce intuiam deja.
si pe ce numar ai sunat tu la unul din shopuri?
in masura in care nici un shop nu are telefon pentru apeluri de la clienti
si nici 733 nu mai exista

daca stii vreun secret anunta-ne si pe noi ;)

cat priveste iphone...prea multe scenarii...insa un super telefon...dupa ce il butonezi te cam convingi ca e beton

#48
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007

View Postsind, on 10th August 2010, 16:46, said:

si pe ce numar ai sunat tu la unul din shopuri?
in masura in care nici un shop nu are telefon pentru apeluri de la clienti
si nici 733 nu mai exista

daca stii vreun secret anunta-ne si pe noi ;)

cat priveste iphone...prea multe scenarii...insa un super telefon...dupa ce il butonezi te cam convingi ca e beton

Uat? Tu vorbești serios?

021-3030276, 0742275559 sau orice alt număr de telefon al celor de la EuroGSM...

Poți să detaliezi unpic partea cu ”niciun shop nu are telefon pentru apeluri clienti”?

#49
capuera

capuera

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 467
  • Înscris: 15.10.2006

View Posthubbabub1601, on 10th August 2010, 18:12, said:

Uat? Tu vorbe?ti serios?

021-3030276, 0742275559 sau orice alt număr de telefon al celor de la EuroGSM...

Po?i să detaliezi unpic partea cu ?niciun shop nu are telefon pentru apeluri clienti??

eurogsm nu sunt shop orange, ci sunt dealer, deci iti recomand sa nu te bazezi pe ce spun ei. e ca si cum ai spune ca ai un prieten care are un prieten care are o cunostinta... :)

parerea mea este ca Romania nu va fi in valul din august...traim si vedem...sper sa traim :)

Edited by capuera, 10 August 2010 - 20:20.


#50
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007

View Postcapuera, on 10th August 2010, 21:20, said:

eurogsm nu sunt shop orange, ci sunt dealer, deci iti recomand sa nu te bazezi pe ce spun ei. e ca si cum ai spune ca ai un prieten care are un prieten care are o cunostinta... :)

parerea mea este ca Romania nu va fi in valul din august...traim si vedem...sper sa traim :)


+1, my bad.
Nu sunt familiarizat cu ierarhia magazinelor proprii orange și m-am bazat pe faptul că eurogsm vindeau/vând 3GS. M-am gândit că or aduce iPhone 4 și acolo.
Oricum, ca să mă lămuresc, o să trec în seara asta pe la concept store, în centru, și îi întreb pe cei de-acolo. Intuiesc răspunsul (vă contactăm noi când...) dar nu strică să fac și o întrebare.
Și eu cred că o să primim i4 în septembrie. Citeam cum că Apple este cam în urmă cu producția, nu fac față cererii, modelele albe încă nu se produc în serie etc. Chiar și așa, septembrie este ok. Măcar mai strâng niște bani.

#51
serban_bogdan

serban_bogdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,649
  • Înscris: 29.01.2004
Salutare tuturor

Lucrez la o firma cu o flota de abonamente la Orange. In urma discutiei cu persoana de legatura de la Orange care se ocupa de flota noastra am aflat ca iPhone 4 ajunge in RO in cursul lunii septembrie.

Numai bine

#52
the__1

the__1

    ZaUan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,650
  • Înscris: 08.03.2006
Si eu am primit acelasi raspuns de la doua surse credibile, insa, pana la urma, totul depinde de strategia apple si de stocurile la nivel mondial. Romania nu va avea niciodata prioritate in fata unor piete ca US sau UK, de exemplu, in cazul in care apple nu face fata comenzilor.

#53
grinch85

grinch85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 17.05.2007
Vom avea iphone 4 odata cu celelalte tari in transa 3, adica la sfarsit de septembrie. Nu va faceti iluzii..

#54
the__1

the__1

    ZaUan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,650
  • Înscris: 08.03.2006
Nici nu ne faceam. :)

E transa a treia sau a patra?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate