Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 

pendrivalinux

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
gabrielustuca

gabrielustuca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 06.01.2010
Salut ! Am o intrebare:
Cum se foloseste pendriva multibox, adica sa faca ce vreau? Eu vreau ca el sa poata boota toate variantele astea: Linux Mint rc1 kde,gnome,lxde,isadora si zen walk(zen walk nu vreau sa il poate boota obligatoriu),si cand am bagat pe stick multi boot de la pendrive am bootat de pe usb, m-am trezit cu fffff multe lucruri(linuxuri).Poate ca le-am bagat gresit.Eu as vrea (desigur, gasesc linux mint 9), sa poate sa booteze cand dau enter si sa nu dea eroarea:file linux-mint-dvd-gnome-i386.iso not found.Pot face sa functioneze toate varantele de linux mint rc1?
Va multumesc pentru raspunsuri!!!!!!

#2
tracius01

tracius01

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,339
  • Înscris: 11.11.2007
cati ani ai?

#3
Paullik

Paullik

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,760
  • Înscris: 05.07.2008
La ce mama naibii bagi tu mint lxde kde si gome?
Nu iti ajunge s il scrii pe un CD varianta kde SAU gnome daca esti incepator?
Si sa te obisnuiesti cu linuxul cum merge el, ca dupa treci cu usurinta de la o distributie la alta sau de la kde la gome la lxde la xfce(ordine aleatoare).

Eu cred ca tu esti cam nehotarat sau nu stii ce vrei, iar ai pus intrebarea de-am inteles 30% din ea(oi fi eu batut in cap).

Edited by Paullik, 16 July 2010 - 20:18.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate