Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

wow vs metin2

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
175 răspunsuri în acest subiect

#163
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.098
  • Înscris: 27.11.2010
Deci eu am participat la amandoua tabere.
Tabara metin2
Tabara de sv privat de wow
Tabara de wow oficial ( acum ).
Poate nu ma distrez asa mult in wow, ca e complicat PVP-ul si nu prea sunt romani, cei drept serverul unde joc eu se speculeaza 30% din jucatori sa fie romani ( sylvanas).
Culmea mi s-a stricat mouse-ul buton dreapta de la prea mult kiting cu hunterul :lol:, metin2 imi place mai mult ca wow, din cauza nostalgiei, si vremurilor bune cand jucam :rolleyes: vremuri.

#164
sageata15

sageata15

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 53
  • Înscris: 09.12.2011

View Postevon, on 25th August 2012, 11:51, said:

Deci eu am participat la amandoua tabere.
Tabara metin2
Tabara de sv privat de wow
Tabara de wow oficial ( acum ).
Poate nu ma distrez asa mult in wow, ca e complicat PVP-ul si nu prea sunt romani, cei drept serverul unde joc eu se speculeaza 30% din jucatori sa fie romani ( sylvanas).
Culmea mi s-a stricat mouse-ul buton dreapta de la prea mult kiting cu hunterul :lol:, metin2 imi place mai mult ca wow, din cauza nostalgiei, si vremurilor bune cand jucam :rolleyes: vremuri.
exact... cum au mai spus cativa..
Fiecare are preferinta lui..
Nu trebuie sa ne injuram sa ne batem etc.. ca la unu ii place wow la altu' metin2... ^_^  :peacefingers:

#165
GabryNane

GabryNane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.030
  • Înscris: 24.08.2012
Metin2 :first:

#166
sandokan965

sandokan965

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 383
  • Înscris: 04.07.2010
WOW RULZ Posted Image

#167
sandokan965

sandokan965

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 383
  • Înscris: 04.07.2010
Au trecut 2 ani si jumatate de cand am postat acest topic. Se pare ca Metin2 inca "ii seduce " pe copii fara minte ! Sa le fie rusine celor care joaca Metin2 si au mai mult de 12-13 ani ! Cat despre Wow .... Mist Of Pandaria ...... mdeah .... cei de la Blizzard lau facut din disperare ! LOL ( League of Legends ) il ameninta , ba chiar la detronat pe WOW din mai multe puncte de vedere ...... oricum in tot timpul asta de 2 ani si jumatate alti 30000 de romanasi si-au distrus mintea cu Metinuri de orice fel  , private si oficiale , si au facut mari profituri celor care administreaza jocul .

OFFTOPIC : LA MULTI ANI DE 1 DECEMBRIE !

#168
Xephos

Xephos

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 399
  • Înscris: 11.09.2011

View Postsandokan965, on 01 decembrie 2012 - 16:04, said:

Au trecut 2 ani si jumatate de cand am postat acest topic. Se pare ca Metin2 inca "ii seduce " pe copii fara minte ! Sa le fie rusine celor care joaca Metin2 si au mai mult de 12-13 ani ! Cat despre Wow .... Mist Of Pandaria ...... mdeah .... cei de la Blizzard lau facut din disperare ! LOL ( League of Legends ) il ameninta , ba chiar la detronat pe WOW din mai multe puncte de vedere ...... oricum in tot timpul asta de 2 ani si jumatate alti 30000 de romanasi si-au distrus mintea cu Metinuri de orice fel  , private si oficiale , si au facut mari profituri celor care administreaza jocul .

OFFTOPIC : LA MULTI ANI DE 1 DECEMBRIE !
Eu nu va inteleg in p*la mea, de ce comparati lol cu wow???? is doua genuri de jocuri diferite, e ca si cum ai compara counter strike cu wow.........
Cand va aud cu argumentele astea de cacat.

#169
sandokan965

sandokan965

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 383
  • Înscris: 04.07.2010

View PostXephos, on 01 decembrie 2012 - 19:38, said:

Eu nu va inteleg in p*la mea, de ce comparati lol cu wow???? is doua genuri de jocuri diferite, e ca si cum ai compara counter strike cu wow.........
Cand va aud cu argumentele astea de cacat.

Intr-adevar LOL e "free-to-play action RTS video game" si WOW e MMORPG , dar eu ma refeream la noua manie creata de LOL !

#170
Xephos

Xephos

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 399
  • Înscris: 11.09.2011
Bai frate ce s-a mai schimbat metinul, ohoa... :mellow:
Cititi www.liquiron.com site oficial cu stiri din metin..... e mai ceva ca pe privat acuma.

#171
Lennyx

Lennyx

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 08.08.2013
Ma terminati odata cu WOW-ul vostru ati spus tocmai ce e bun la wow si ce e bun la metin n-ati mentionat:
-Wow are 20Gb , metinul ocupa cam 1,5Gb
-Nush de unde ati luat ca e mai smechera textura de la wow?Ca nu vad nici-o diferenta
-Si daca exista 4 caractere are ceva?Metinul este facut pentru ca sa poti face seturi(daca stiti ce e ala)El este creeat pentru ca daca celalalt e mai mare cu 1 restu nu merg
-In 2 ani faceti lv 50 ?Cand se deschide un server nou aia fac fara iteme lv 80 in 20zile.
Pentru cn insulta metinul le dau m...e fara drept de apel

#172
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.549
  • Înscris: 09.02.2013
Ohoo ce fain ii sa fii hacker :lol: stau cu 7 conturi simultan si farmez , so yeasy :lol: .

#173
sandokan965

sandokan965

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 383
  • Înscris: 04.07.2010

View PostLennyx, on 08 august 2013 - 20:04, said:

Ma terminati odata cu WOW-ul vostru ati spus tocmai ce e bun la wow si ce e bun la metin n-ati mentionat:
-Wow are 20Gb , metinul ocupa cam 1,5Gb
-Nush de unde ati luat ca e mai smechera textura de la wow?Ca nu vad nici-o diferenta
-Si daca exista 4 caractere are ceva?Metinul este facut pentru ca sa poti face seturi(daca stiti ce e ala)El este creeat pentru ca daca celalalt e mai mare cu 1 restu nu merg
-In 2 ani faceti lv 50 ?Cand se deschide un server nou aia fac fara iteme lv 80 in 20zile.
Pentru cn insulta metinul le dau m...e fara drept de apel

"Pentru cn insulta metinul le dau m...e fara drept de apel" - Nu are rost sa ne "dai" astfel de cadouri. Crezi ca daca iti faci cont pe forumul Softpedia, si in primul tau comment injuri un grup de oameni care constientizeaza ca Metin2,  "drogul" tau de toate zilele , este oribil, ne intimidezi ?


-Daca inca nu stii, majoritatea unitatilor centrale bune se vand cu HDD-uri de cel putin 300GB, asa ca nu vad dimensiunea jocului o problema. Metin2 a fost facut la vremea cand un HDD "spatios" avea 100GB si rula cu Windows XP.
-Nu poti spune ca texturile sunt la fel, avand in vedere in ce limbaje si in ce programe au fost create ambele jocuri.
-Faptul ca jocul are 4 rase din care poti alege arata cat de limitat este jocul.
-Ai spus asa : "Cand se deschide un server nou aia fac fara iteme lv 80 in 20zile." In primul rand , nu te-ai referit la experienta ta personala in joc, si ai facut referire la "aia". In al doilea rand "aia" nu puteau face lvl 80 in 20 zile fara iteme daca nu bagau milioane in joc, sau daca nu utilizau hackuri, sau faceau multi-account.

Daca iti place sa iti strici tasta SPACE cu jocul asta de copii mici, nimeni tu te opreste ! Insa lasa injuriile, ca te faci de ras !

Editat de sandokan965, 14 august 2013 - 17:50.


#174
Feedie

Feedie

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 30.06.2014
Metin 2 e o porcarie notorie!
WoW e peste orice MMO de cacat din Romania si de peste hotare si deci nu avem cu ce sa comparam aceste 2 jocuri nemaipomenite... Imi pare rau am zis cele doua jocuri ? Vroiam sa zic WoW..
La Metin 2 iti faci un character care are o mecla de fufa, fie ca e baiat sau fata iar, la fiecare lovitura ,,caracterul`` tau urla ca o parasuta innainte sa nasca.
E ca si cum am compara marul cu cartoful.. adica nu au nici o asemanare doar ca sunt rotunde adica amandoua jocuri sunt MMO, in cazul lui Metin 2 mai putin.
Daca ati observat capul are alta culoare decat corpul :))
Nu are rost sa mai vb cu cei doi mari GAYmeri care joaca metin pentru ca nu suntem la nivelul lor :)) Cum a zis si cocalarul de mai sus, scuzati termenul dar daca ziceam tigani era prea urat,, are IQ mult prea mare decat noi :))
Vroiam sa il intreb daca poate sa isi puna suc intr-un pahar fara sa verse paharul :) dar ma abtin.
PE de alta parte, WOW are o grafica DEMENTIALA in adevaratul sens al cuvantului... daca ai PC mai evoluat il poti da la maxim la toate si se vad si cele mai mici detalii ( cei doi nu stiu ce zic din cauza ca au laptopuri Acer din 98` ).
SI  partea de sfarsit : Daca ai invatat sa pui un video pe forum, nu trebuie sa ne arati.  Pun pariu ca dupa ce cei doi useri  Topmag si Uncle_Leo ti-au dat mucul , ai cautat ca disperatul un video pe youtube cu ajutorul lui Google Translate, normal , wow prank si l-ai bagat rpd pe forum..
Sper sa faci cancer si sa mori cu metinu agatat de gat. Nu de alta dar puteai macar sa nu vb ca un magar aici pe forum si pe urma sa te dai lovit ca ti-ai meritat-o!  Compania Durex isi cere scuze pentru accident.  :raygun:

#175
heathledger

heathledger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.488
  • Înscris: 01.01.2012
wow. metin n-am jucat
lineage e misto si el

#176
Respect4Me

Respect4Me

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 30.07.2014
Salut ! Din toate jocurile ce le-ai enumerat tu,Metin2 este cel ideal pentru pasionatii de jocuri virtuale. O sa fac si e un topic cu Metin2 , pana atunci va recomand sa urmariti acest canal de youtube unde imi prezint eu pasiunea mea pentru acest joc: https://www.youtube....gW1bM4Z6iAEkvwA
La revedere!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate