Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Probleme camera Dv Panasonic nv-gs75 3ccd

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
sherbyx86

sherbyx86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.06.2010
Salut. Am o camera video DV Panasonic nv-gs75 3ccd cu care mi-am facut bine treaba cu ea si mergea super ok,asta pana in momentul cand am vr sa o conectez prin firewire sa trag filmul pe calculator,culmea ca n-am mai apucat sa fac asta ca nu mai reda ceea ce am pe caseta.:(:( Chestia e ca atunci cand vreau sa redau,in interior se aude ca si cum merge,insa pe display timpul este pe 00 (ore,minute si secunte),am incercat si cu alta caseta insa tot asa face. Am lasat-o ceva vreme asa ca am zis ca ma duc la un service dar nu am avut timp,apoi m-am gandit sa mai incerc ..poate merge si am inceput sa derulez inainte mult si...hop..isi daduse drumu,dar in momentu de fata face la fel. Vreau sa mentionez ca pot filma cu ea,insa nu pot reda sa vad ceea ce am filmat pe caseta,de asemenea nu pot nici sa trag filmul prin firewire. Va rog,daca se poate sa ma ajutati cu vreun sfat,idee. Multumesc anticipat.

#2
bit 61

bit 61

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,572
  • Înscris: 17.09.2005
Mergi la cineva care se pricepe sa stearga capetele.
Ai impresia ca filmeaza.
Informatia video nu este transferata in banda.
O vizualizezi numai pe monitor.

Nu mai scrie "bolduit" ca nu-i nimeni surd.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate