Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante
 Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 

Castle

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Scurta descriere

Richard Castle este un scriitor de romane politiste, si care prin urmare se bucura de un foarte mare succes. Insa in prezent sufera de lipsa  de inspiratie dupa ce isi omoara pesonajul principal in ultimul roman publicat, si se vede nevoit sa gasesca un inlocuitor.  Richard este plictisit pana peste cap de faima, fani si femei, cand este abordat de catre detectivul Kate Beckett de la politia din New York, pentru ca a aparut un criminal copiator, care se inspira din romanele lui Castle. Astfel el ajuta la prinderea criminalului si  prin urmare gaseste in persoana lui Kate pe urmatorul sau personaj,  asa ca se decide sa o foloseasca drept sursa de inspiratie pentru urmatorul sau roman. Folosindu-se de cunostintele pe care le are primeste permisiunea sa o insoteasca  pe Beckett in timp ce aceasta investigheaza diferite cazuri. Castle este un investgator mai putin traditional si felul cum abordeaza crimele  creeza de fiecare data noi conflicte intre el si Beckett care trateaza cazurile intr-un fel conservator.

Episoade:2009-prezent

#2
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008
Chiar zilele trecute am vazut ultimul episod al sezonului 2. Este un serial ok , de vazut in duminicile  plictisitoare :)

Nathan Fillion face un rol de zile mari in acest serial in rolul lui Richard Castle .

Sezonul 3 o sa apara abia in septembrie ! :(

#3
chmihai

chmihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 22.05.2007
obisnuiam sa-l urmaresc si eu pt umor, dar am ramas in urma rau de tot.
e ok.

#4
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Mai urmaresc si eu din cand in cand.Nu e un serial rau, dar nici nu m-a captivat.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate