Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...
 

Apartament vacanta Bulgaria - Sunny Beach

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
cubbusiness

cubbusiness

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 15.11.2006
Am citit pe internet de ofertele privind apartamentele de vacanta din Bulgaria.
Cea mai ieftina solutie este o garsoniera de 25 mp la un pret de 390 euro/mp deci un total de aproximativ 10.000 euro.
Avand in vedere ca pentru o familie este o suma destul de mare, m-am gandit ca poate fi o idee, cumpararea acesteia in doua sau trei familii.
Asa ca revine de plata o suma de 5000 in doi  sau 3300 in 3. De ce in sistem time-sharing ? pentru ca oricum nu e o locuinta permanenta ci una de vacanta, pentru ca putem impartii cele aprox. 52 de saptamani ale unui an.
Putem stabilii de la inceput ,chiar scris, obligatiile si drepturile fiecaruia, etc.
Ce parere aveti ? Eu chiar daca as avea cei 10000 de euro nu as lua singur respectiva garsoniera pentru ca nu se merita sa imi fac in acelasi loc concediul.
Dar daca as avea 1/2 din timp acea garsoniera cred ca as merge cateva saptamani pe litoral.
Oferta o gasiti in acest link http://apartamentebu...p...cid=1&lang=
Complexul se numeste Sunny Day 6

Daca e cineva interesat , lasati-mi datele de contact prin mesaj personal.

#2
toonamy

toonamy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 20.07.2008
450 euro pe an intretinerea fara utilitati...
cam mult

#3
cubbusiness

cubbusiness

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 15.11.2006
Datorita crizei , au scazut preturile la 290 euro/mp deci pretul unei garsoniere incepe de la 7250 euro.
E cineva interesat la un time sharing (Joint ownership) pentru o asemenea proprietate ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate