Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Hotel langa Canakkale

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
jowanna

jowanna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 02.08.2009
pt hotel hellen ati facut rezervare pe booking sau pe alt site?

#38
cozmin_t

cozmin_t

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 14.06.2006
În 2012 am ales pentru noaptea intermediară localitatea Kucukkuyu la 90 km de Canakkale. Prețul prin booking a fost 25 E / camera / noapte, fără masă.

Avantaj - poți face o baie în Egee (așa de început),

Dejavantaj - mai departe, și ultima parte a drumului este destul de dificilă (ceva gen coborîre Poiana Brașov).
Dar dacă eu am reușit să plec din Brașov la ora 01.00, să conduc regulamentar în afara țării, să stau 1 oră la Troia, și la 17.30 să fiu în mare, cred că din București este mult mai accesibil.

#39
misuf

misuf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 771
  • Înscris: 10.10.2011
Da, pentru Hellen hotel , am facut rezervarea pe book..

#40
megh

megh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 27.08.2007
Atentie la Hotel Helen si Hotel Helen Park!!! Inainte de a pleca e bine sa cereti reconfirmarea cazarii. Sunt probleme destul de mari la ei cu rezervarile!
Am vazut acolo cu ochii mei, atat la dus cat si la intors oameni care facuse rezervare si cand au ajuns acolo nu mai aveau camere sa le dea. Hotelul este extrem de full, in special cu romani!! Probabil peste 90% erau romani din cei cazati acolo ... sunt convins ca inclusiv forumul ala isi are aportul lui la treaba asta!!

Inclusiv eu, am facut initial rezervare la ei pe site, atat pt dus cat si pt intors si cu 3-4 zile inainte sa plec cand am dat reply la mail si am cerut reconfirmarea cazarii. Mi-au spus ca le pare rau si ca hotelul este full. Atunci am vrut sa ma joc efectiv cu ei Posted Image si am facut rezervare pe Booking (am avut mare noroc ca am mai gasit cateva camere libere... f putine!!).
Cand am ajuns acolo, le-am pus rezervarea de pe Booking in fata si nu au mai avut ce sa faca. Daca nu onorau rezervarile de pe Booking era nasol pt ei... stiti voi de ce!! Posted Image

Edited by megh, 23 June 2013 - 20:05.


#41
leonktp

leonktp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 01.06.2008
eu am stat si la dus si la întors la egem hotel, camere micute, dar curate, la 40 euro

#42
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postmegh, on 23 iunie 2013 - 20:01, said:

Atentie la Hotel Helen si Hotel Helen Park!!! Inainte de a pleca e bine sa cereti reconfirmarea cazarii. Sunt probleme destul de mari la ei cu rezervarile!
Am vazut acolo cu ochii mei, atat la dus cat si la intors oameni care facuse rezervare si cand au ajuns acolo nu mai aveau camere sa le dea. Hotelul este extrem de full, in special cu romani!! Probabil peste 90% erau romani din cei cazati acolo ... sunt convins ca inclusiv forumul ala isi are aportul lui la treaba asta!!

Inclusiv eu, am facut initial rezervare la ei pe site, atat pt dus cat si pt intors si cu 3-4 zile inainte sa plec cand am dat reply la mail si am cerut reconfirmarea cazarii. Mi-au spus ca le pare rau si ca hotelul este full. Atunci am vrut sa ma joc efectiv cu ei Posted Image si am facut rezervare pe Booking (am avut mare noroc ca am mai gasit cateva camere libere... f putine!!).
Cand am ajuns acolo, le-am pus rezervarea de pe Booking in fata si nu au mai avut ce sa faca. Daca nu onorau rezervarile de pe Booking era nasol pt ei... stiti voi de ce!! Posted Image

Salut,
Eu am stat trei ani la rand la Helen si nu am avut probleme la cazare. Conteaza si agentia prin care faci rezervarea la ei. Am stat si anul asta la ei si la dus mi-au dat camerele la Park si la intoarcere in cel "vechi". Ce pot sa confirm este faptul ca e full de romani, dar ptr o noapte de cazare nu e o problema.

#43
bia899

bia899

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 12.08.2008

View Postmegh, on 23 iunie 2013 - 20:01, said:

Daca nu onorau rezervarile de pe Booking era nasol pt ei... stiti voi de ce!! Posted Image
Hmm, de ce?
Nu ai rezervat la un pret considerabil mai mare de pe booking?
Oricum, e nasol ca sunt asa neseriosi.

#44
rodicabotez

rodicabotez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 16.01.2011
buna ziua ; pentru cei care se reintorc prin Ceanakale,o alta varianta de innoptare sunt hotelurile din KESAN ,la 100 km de Ceanakale; preturile sunt intre 30-40 euro /camera + mic dejun ; camerele sunt destul de mari cu pat dublu si 2 paturi single ,baie,tv ,aer cond ,loc de parcare .

#45
adighh

adighh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 12.04.2011

View Postrodicabotez, on 17 iulie 2013 - 12:07, said:

buna ziua ; pentru cei care se reintorc prin Ceanakale,o alta varianta de innoptare sunt hotelurile din KESAN ,la 100 km de Ceanakale; preturile sunt intre 30-40 euro /camera + mic dejun ; camerele sunt destul de mari cu pat dublu si 2 paturi single ,baie,tv ,aer cond ,loc de parcare .
Buna ziua,
imi dati un ex de hotel in Kesan?
Eu am gasit la preturi mai mari.
Multumesc!

#46
rodicabotez

rodicabotez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 16.01.2011

View Postadighh, on 25 iulie 2013 - 15:22, said:

Buna ziua,
imi dati un ex de hotel in Kesan?
Eu am gasit la preturi mai mari.
Multumesc!

hotel UREK ....e chiar in centru .langa el mai sunt 2 hoteluri

#47
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,173
  • Înscris: 05.09.2007
noi am stat acum cateva zile la hotel Zileli, am plecat fara a avea rezervare pt ca nu stiam cat de mult o sa pot merge. pretul a fost 65 euro 2 adulti+2 copii cu mic dejun. foarte multumiti de conditii, masina parcata chiar sub balcon iar copiii au avut paturi separate in alta camera. hotelul se afla chiar la iesire din canakale pe partea dreapta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate