Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

R.C.S. & R.D.S. - TV cablu digital (SD) - Topic general. Partea I.

* * * * * 10 votes
  • This topic is locked This topic is locked
48808 replies to this topic

#35029
zetuc

zetuc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,051
  • Înscris: 04.02.2007

View Postrazvan1983, on 22 august 2014 - 17:37, said:

Zetuc, tu esti unul care se uita la fotbal cand n-are vreun film la tv. Asa ca nici n-am ce sa-ti raspund. E trist ce gandesti tu. Daca nu esti suporter al vreunei echipe de la noi nu mai vorbi. Nu ai cum sa intelegi. Tu privesti fotbalul ca pe un film, eu mai patimas. Asa ca lasa-ma. Plus ca dau banii pe ce vreau eu.
Eu sunt unul care a bătut mii de km pentru a vedea meciurile Stelei pe viu, nu la TV. Eu am fost unul dintre cei care după ce a bătut 600 de km, după ce a luat biletul la suprapreț, după ce a stat câteva ore în tribune așteptând să înceapă meciul, dintre care 1h într-un viscol și ninsoare infernala, a aflat că meciul cu Villareal din primăvara europeană se amână. Așa că nu-mi vorbi tu mie de fotbal și de ce înseamnă să fii suporter. Doar că pe vremea aia se juca fotbal în campionat, pe vremea aia se investeau bani, spre deosebire de tot ceea ce se întâmplă acum. Așadar, te las pe tine să susții echipe în faliment, sau echipe a căror patroni sunt la pușcărie și care nu fac decât să mulgă echipa de toți banii pe care-i produce, eu prefer să mă uit la cei care fac istorie în fotbal prin ceea ce joacă pe teren, nu prin ceea ce declară patronii lor la TV, sau prin anii de pușcărie pe care îi au de executat.

#35030
razvan1983

razvan1983

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,531
  • Înscris: 18.02.2008
Sa fii sanatos.

#35031
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 29.04.2010
Bai nene, nu gasesc niciun CFR-ist de-al meu pe forumul asta. Offff, offfff, mai... mai...

#35032
Herman01

Herman01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 12.11.2011
Unde este topicul cu discutiile referitoare la cine transmite liga 1 (drepturile tv pentru liga 1)? Multumesc!

#35033
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sper că n-am ratat un Topic. :)

http://forum.softped...ansmite-liga-i/

http://forum.softped...-drepturile-tv/

#35034
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014
Digi Helper,transmite te rog celor de la Digi World ca si sugestie sa realizeze si ei un documentar romanesc despre frumusetile tarii gen Wild France,etc., pe care l-ar putea numii "Romania sălbatică"!.Avem atâtea locuri frumoase de arătat lumii,fauna si regnul animal foarte diversificat,Transfagarasanul, Transalpina,Muntii Carpati,Delta Dunării,pesterile si salinele tarii,etc

Edited by mediasettv, 23 August 2014 - 22:00.


#35035
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Există, dar nu e făcut de Digi. Wild Carpathia ii zice, și are 3 părți.

#35036
VH1

VH1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 09.01.2014
Peste 70 %  din canale tv,  la ora asta sunt fara semnal din cauza furtunii !!!

#35037
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
La 6 H, mai spre 06:15, nu mergeau TV Paprika RO., Nickelodeon C.E., Comedy Central Extra Balkan & C.E., Disney Junior C.E. + Mediterranean, TV H, Etno TV, Trinitas TV, Eurosport RO. şi Paramount Channel RO. & HU.. Cu toate că ploua cu găleata.

#35038
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006

View Postmediasettv, on 23 august 2014 - 21:59, said:

Digi Helper,transmite te rog celor de la Digi World ca si sugestie sa realizeze si ei un documentar romanesc despre frumusetile tarii gen Wild France,etc., pe care l-ar putea numii "Romania sălbatică"!.Avem atâtea locuri frumoase de arătat lumii,fauna si regnul animal foarte diversificat,Transfagarasanul, Transalpina,Muntii Carpati,Delta Dunării,pesterile si salinele tarii,etc

Si astfel aflam ca fauna si regnul aqnimal "este" doua lucruri diferite. Gramatica e utopic s-o mai luam in calcul...

#35039
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014

View Postchris_t, on 23 august 2014 - 23:57, said:

Există, dar nu e făcut de Digi. Wild Carpathia ii zice, și are 3 părți.
Am vazut Wild Carpathia, dar ma refer la realizarea unui documentar de acest gen:https://www.youtube.com/watch?v=hKdIaV_hFdg ,http://port.ro/in_salbaticia_africii_wildest_africa/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=119449&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=0, http://port.ro/in_sa...-1&i_topic_id=0, http://documentare.d...1-siberia-2009/, etc.Posted Image

View Postcretacic, on 24 august 2014 - 11:16, said:

Si astfel aflam ca fauna si "regnul aqnimal" "este" doua lucruri diferite. Gramatica e utopic s-o mai luam in calcul...
Pai si atunci cu cele doua cuvinte mai sus subliniate ce facem???Uita-te prima data in curtea proprie!Tu nu gresesti niciodata, atunci cand tastezi???Nu-i nimeni perfect!

Edited by mediasettv, 24 August 2014 - 11:55.


#35040
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
La el a fost greşeală de tastatură, pe când la tine...

#35041
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014

View PostWShow13, on 24 august 2014 - 11:58, said:

La el a fost greşeală de tastatură, pe când la tine...
Amandoi am gresit!Nu-i nimeni perfect!Oricine mai are astfel de scapari.Important sa fie foarte rare sau deloc!Sa ne concentram totusi pe subiectul discutiei "Romania salbatica", un documentar 100% romanesc(ar fi interesant sa fie realizat de catre Digi World).

Edited by mediasettv, 24 August 2014 - 12:11.


#35042
carceanu

carceanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,439
  • Înscris: 10.07.2009

View Postmediasettv, on 24 august 2014 - 12:06, said:

Amandoi am gresit!Nu-i nimeni perfect!Oricine mai are astfel de scapari.Important sa fie foarte rare sau deloc!Sa ne concentram totusi pe subiectul discutiei "Romania salbatica", un documentar 100% romanesc(ar fi interesant sa fie realizat de catre Digi World).
Stai linistit, Digi Helper nu lucreaza Dumineca, nu citeste postarile mai vechi de o zi, si poate te propune spre angajare la world tv si apoi nu mai ai timp de forum...

#35043
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014

View Postcarceanu, on 24 august 2014 - 13:06, said:

si poate te propune spre angajare la world tv si apoi nu mai ai timp de forum...
Lumea mai are si concediu!

Edited by mediasettv, 24 August 2014 - 14:26.


#35044
Crristynel

Crristynel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 816
  • Înscris: 21.12.2013
In Onesti a cazut semnalul digital, iar pe analogic apare mesajul "Canalul este codat" pe mai bine de jumatate dintre canale.

#35045
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014

View Postmediasettv, on 23 august 2014 - 21:59, said:

Digi Helper,transmite te rog celor de la Digi World ca si sugestie sa realizeze si ei un documentar romanesc despre frumusetile tarii gen Wild France,etc., pe care l-ar putea numii "Romania sălbatică"!.Avem atâtea locuri frumoase de arătat lumii,fauna si regnul animal foarte diversificat,Transfagarasanul, Transalpina,Muntii Carpati,Delta Dunării,pesterile si salinele tarii,etc

Am transmis doleanta.
Multumesc.

#35046
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009
Si scrisul la stirile de jos la Digisport sa fie cu un font putin mai mare si la meciuri la fel. Mai ales la tenis.

Edited by cristinel07, 25 August 2014 - 12:31.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate