Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RPL2021: Instructiuni auto-recenzare

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Ajutor pentru refugiatii ucraineni

Armatura casa
 La ce trebuie sa fiu atent daca v...

Buruieni in gazon și trifoi

Noul partid al lui Dacian, Ciolos...

Durata acordare credit ipotecar Ing
 nevoie microfon / microfoane wire...

SUV familie - buget 30-48k

Rezervor WC semiinaltime

Recomandare curs udemy QA Automat...
 Cat mai dureaza programarea la tr...

Leica in industria GSM

EPANTOFI telefon relatii clienti ?

Fiberhome SR1041Y

beton amprentat vs pavaj clasic din dale de beton

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

dumit81

dumit81

Junior Member

• Grup: Members
Scuze am incercat sa rotesc imaginea.... insa nici o sansa!

ene78

ene78

Junior Member

• Grup: Members
Salut stiti vreun depozit de unde sa pot cumpara plastifiant, fibre, latex si daca or avea si lacul pe baza de apa pt un beton ampretat in zona caracal olt. Cel mai mult ma intereseaza aditivul pt beton ca celelalte sunt si in ddman. Lucrarea mio fac singur ca am mai facut in afara. Multumesc

wbs

wbs

New Member

• Grup: Junior Members
Salut! Imi puteti recomanda, va rog, un lac pentru beton amprentat? Am vazut mai multe variante, cu preturi variate, insa nu ma pricep si nu stiu ce sa aleg. Fiecare produs cu eticheta lui. De asemenea, mi-au aparut niste microfisuri si as vrea sa le repar. Ce pot folosi pentru reparatii?
Multumesc anticipat

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate