Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...

Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful
 Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte

Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit
 Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 

Problema Mp3 Player

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
Gold4all

Gold4all

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 48
  • Înscris: 16.04.2007
Am intrat in posesia unui mp3 player MpMan FUB-208 de 2GB. Am o problema cu el. Fisiere care sunt pe el sunt redate bine, nici o problema cu deschiderea/inchiderea lui, insa pe calculatorul meu face fite. In sensul ca atunci cand il conectez prin usb, este recunoscut ca mass storage device, este gasit in My Computer, dar atunci cand incerc sa intru in el, windowsul imi spuen ca nu este formatat , iar cand incerc sa il formatez imi spune ca are 122 de GB si ca nu poate fi formatat. Are cienva vreo sugestie?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate