Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

cabinete orl in buc si nu numai

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
E incredibil, nici aici nu a mai intrebat nimeni si nici cu google nu gaseste omul o lista clara cu locatia cabinetelor orl, particulare sau nu. In fine, stiti vreunul prin militari ori aproape de cotroceni? sau in fine, oriunde, dar nu in capatul celalalt al buc.

In fine, ca pana ajung la un cabinet imi trece sau devine cronica boala, ce se ia la un atac de sinuzita? nu-s racit dar ma dor sinusurile si am o stare proasta, dar nu am febra. La fel, pe net informatiile despre sinuzita sunt sunt neclare si varza, scrise de cine oare?

Edited by bubu™, 29 March 2010 - 22:29.


#2
dricsulescu

dricsulescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 02.07.2009
sint niste chestii mari de tot ce se gasesc prin mai toate orasele si care se numesc spitale. de obicei pe linga ele se mai gasesc si diverse policlinici. acolo au tendinta doctorii sa se adune si sa isi faca cuiburi numite cabinete. si ce nesimtiti sunt astia dom'le ca nu dau pe net informatii ca lumea despre sinuzite...e incredibil...ce prosti bre e astia...


ps. adresele spitalelor si policlinicilor din buc le gasesti foarte usor pe net, trebuie doar sa cauti. daca ai un atac de sinuzita sau o sinuzita acuta ar trebui sa fi vazut de un medic inainte sa iei ceva.

#3
issis4ever

issis4ever

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.05.2007
stiti cumva daca dl. prof. dr. Viorel Zainea ofera consultatii si la vreo clinica privata?

#4
elisado

elisado

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,206
  • Înscris: 21.11.2006
stiu eu o dr buna orl, daca te intereseaza iti dau detalii pm

#5
carmen_p09

carmen_p09

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 12.03.2012
eu am descoperit o dr specializata in ORL (inclusiv chirurgie orl) foarte buna, la spitalul Coltea, Raluca Grigore o cheama.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate